18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma Boga na tym łez padole

ROZSTANIE ROKU! „W trosce o dobro naszej córki”

12.10.2022  09:55
Rozstanie Warnke i Stramowskiego
Rozstanie Warnke i Stramowskiego Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Szok! Jedna z najbardziej sławnych par polskiego show-biznesu rozstała się. Mowa o Katarzynie Warnke i Piotrze Stramowskim. Ogłosili tę wieść w nocy, tuż po Party Fashion Night 2022, w oficjalnym, wspólnym oświadczeniu na Instagramie.

Dziś w nocy doszło do wiekopomnego i koszmarnego zdarzenia, które trwale odciśnie się w zbiorowej psychice Polaków. Obudziliśmy się do wieści o rozstaniu Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Być może aktorzy zrobili to specjalnie, żebyśmy dzień zaczęli od rozpaczy i później mogło być tylko lepiej, za co serdecznie dziękuję.

Więcej nie będzie, to już koniec

Poznali się w 2013 roku, a małżeństwem byli przez 6 pięknych lat, lecz w mediach już od jakiegoś czasu huczało o kłopotach w ich małżeństwie. Wczoraj natomiast Katarzyna i Piotr nie chcieli wspólnie zapozować na ściance podczas Party Fashion Night 2022. Niedługo później, bo około północy gruchnęła nowina, iż ich związek dobiegł definitywnego końca. Para ogłosiła to poprzez Instagram, w formie następującego oświadczenia:

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie

Para dała nam wiele radości, lecz wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Cieszmy się jedynie, że mogliśmy towarzyszyć im w ich wspólnej drodze.

Czytaj także