18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pysiula się wygadał

Majdan wyjawił ciążowy dramat Rozenek. "Stłumiona radość"

Wojciech Kozicki
17.02.2020  15:32
Wywiad z Majdanem - ujawnia kolejne informacje o ciąży Rozenek
Wywiad z Majdanem - ujawnia kolejne informacje o ciąży Rozenek Fot: Facebook/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostaną rodzicami, ale okazuje się, że nie od razu radość była ogromna. Były piłkarz, który po długich staraniach "strzelił gola” perfekcyjnej pani domu, udzielił poruszającego wywiadu.

Radosław Majdan wraz z żoną Małgorzatą Rozenek-Majdan wkrótce zostaną rodzicami i już wiadomo, że celebrytka nie urodzi własnymi siłami i pójdzie pod nóż. Teraz były bramkarz udzielił poruszającego wywiadu Futbologii i opowiedział o emocjach związanych z ciążą i dzieckiem.

Para nie ukrywa, że skorzystała z procedury in-vitro i ujawnili, że spodziewają się syna, który przyjdzie na świat w czerwcu. Radość nie była jednak ogromna od samego początku.

Staraliśmy się o dziecko w procedurze in-vitro, więc to była radość połączona z niepewnością. Wcześniej kilkukrotnie wydawało się, że będzie OK, a później nie było. Ta nasza radość była stłumiona – powiedział Radosław Majdan. (SE.pl)

Emerytowany piłkarz zdradził, że na początku o ciąży wiedzieli tylko on i jego ukochana, a nawet ich rodziny nie miały pojęcia, że w brzuchu gwiazdy TVN pojawił się nowy człowiek. Dopiero, gdy para była pewna, że ciąża się utrzyma, powiadomili świat o swoim szczęściu.

Znając Majdanów, to dziecko już chwilę po narodzinach rozpocznie karierę na Instagramie. Radosław ma jednak nadzieję, że jego potomek zostanie w przyszłości piłkarzem.

logo Tu się dzieje