18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie pięknie?

Radosław Majdan idzie pod nóż?! Gosia postanowiła odmłodzić męża

20.11.2019  10:21
Radosław Majdan idzie pod nóż?! Gosia postanowiła odmłodzić męża
Radosław Majdan idzie pod nóż?! Gosia postanowiła odmłodzić męża Fot: Magdalena Pasiewicz/East News

Radosław Majdan trafi pod przysłowiowy nóż?! Jego żona, Małgorzata Rozenek-Majdan namawia go na skorzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Radosław Majdan podobno dość sceptycznie podchodzi do nowinek ze świata medycyny estetycznej. Dziwi to o tyle, że żadna z jego dwóch ostatnich żon raczej nie unikała pomocy chirurgów plastycznych.

Radosław Majdan trafi pod nóż?!

Niemniej, świat idzie do przodu i Radosław Majdan zdaniem jego obecnej partnerki - nie powinien zostawać w tyle. Pysiula podobno swoje gładkie lico zawdzięcza, jak na razie, wyłącznie dobrym genom.

Od dawna namawiam Radka na laser, który odmłodzi mu skórę. Już dwa razy go umawiałam, ale za każdym razem mu coś wypadało

- opowiadała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Jasne jest, że żona ma na Radosława ogromny wpływ, być może więc już wkrótce przeczytamy, że faktycznie poddał się on odmładzającym zabiegom.

On nie lubi takich zabiegów. Wbrew pozorom nie jest osobą, która korzysta z medycyny estetycznej. A szkoda... Będę z wszystkich sił próbowała go na ten laser wysłać, bo to super rzecz

- mówiła dla Faktu.

Nie możemy doczekać się ewentualnych efektów.

Czytaj także
Przeczytaj więcej