18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cisza na Instagramie

Majdan ma COVID-19! Gwiazda w szpitalu!

Wojciech Kozicki
21.10.2020  17:32
Radosław Majdan w szpitalu. Koronawirus atakuje polskie gwiazdy
Radosław Majdan w szpitalu. Koronawirus atakuje polskie gwiazdy Fot: VIPHOTO/East News

COVID-19 w Polsce nie oszczędza nikogo – chorują politycy i gwiazdy. Radosław Majdan, którego żoną jest Małgorzata Rozenek-Majdan, również zachorował na koronawirusa. Były piłkarz i obecny celebryta trafił do szpitala.

Koronawirus nie ma litości, zachorować może każdy i majątek ani sława nie chronią w żaden sposób przed patogenem. Zachorowali nawet Jerzy Owsiak i Maja Ostaszewska. Teraz zarazy z Wuhan na własnej skórze doświadczył  Radosław Majdan. Jak donosi Pudelek, mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan, czyli słynny Pysiula, trafił do szpitala z powodu COVID-19.

Radosław Majdan zakażony COVID-19. Jak się czuje?

Portal skontaktował się z menedżerem gwiazdora. Okazuje się, że Radek Majdan najwyraźniej ma się dobrze.

Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni – podaje Pudelek.

Portale plotkarskie zwracają uwagę, że Małgorzata i Radosław Majdan od kilku dni byli podejrzanie milczący w mediach społecznościowych, a na ich kanałach publikowane są jedynie  posty związane z promocją określonych marek.

Majdan zakończył już profesjonalną karierę. W reprezentacji Polski rozegrał siedem spotkań. W karierze klubowej reprezentował barwy takich drużyn jak Wisła Kraków, Polonia Warszawa czy Pogoń Szczecin - przypomina Wirtualna Polska.

Czytaj także
Przeczytaj więcej