18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w szpitalu

Majdan opisał jak skatował go koronawirus

Wojciech Kozicki
23.10.2020  14:54
Jak poradził sobie Radek Majdan z koronawirusem?
Jak poradził sobie Radek Majdan z koronawirusem? Fot: Piotr Molecki/East News

Koronawirus dopada także najbogatsze polskie gwiazdy, o czym przekonał się Radosław Majdan. Jaki jest jego stan zdrowia i przebieg choroby? Jakie miał objawy COVID-19? Były piłkarz i obecny mąż Małgorzaty Rozenek, opowiedział o swoim korona-dramacie.

Radosław Majdan chory na koronawirusa – cała polska wstrzymała oddech, gdy dowiedzieliśmy się o chorobie byłego bramkarza. Okazało się też, że „trochę chora” jest jego żona Małgorzata Rozenek-Majdan. Słynny Pysiula wreszcie zabrał głos i opowiedział jak znosi koronawirusa. To był najtrudniejszy mecz w jego życiu?

Radosław Majdan kontra koronawirus

„Wirtualna Polska” przeprowadziła wywiad z Majdanem, który nadal przebywa w szpitalu. Starał się cicho mówić, gdyż jego głos mocno ucierpiał. Chociaż bramkarz przyznał, że najgorszy czas już minął, to „choroba totalnie go rozłożyła”.

Radek Majdan opowiedział, że był tak osłabiony, iż nie mógł iść pod prysznic i się wykąpać. Stwierdził, że chociaż wiele lat grał w piłkę i się nie oszczędzał, to nigdy nie czuł takiego zmęczenia. Pojawiły się takie objawy koronawirusa jak kaszel, stan podgorączkowy, apatia, a żaden antybiotyk nie pomagał. Po wykonaniu tomografii stwierdzono poważne zapalenie płuc.

Do tego dochodziły inne bóle: przede wszystkim głowy. Rozrywało mi ją. Przez kilka dni leżałem w domu, w zasadzie ciągle spałem. Tylko to dawało mi ulgę. Myślałem, że będzie coraz lepiej, a było tylko gorzej. Miałem poczucie, że jest ze mną bardzo nie w porządku. Tak jak jeszcze nigdy nie było. – opowiedział Majdan (WP.pl)

Majdan czuje się już lepiej, kaszel mija, nie ma już gorączki. Jest także szansa na opuszczenie szpitala na początku przyszłego tygodnia. Podkreślił, że mocno wspiera go żona Małgorzata Rozenek-Majdan.

Czytaj także
Przeczytaj więcej