18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Hejtowany ale jary?

Rafał Brzozowski WYGRA EUROWIZJĘ?! Niespodziewany zwrot akcji

12.05.2021  13:50
Rafał Brzozowski na Eurowizji
Rafał Brzozowski na Eurowizji Fot: Beata Zawadzka/East News

Rafał Brzozowski z dumą ruszył na Eurowizję zaprezentować piosenkę "The Ride". Teraz wszystko wskazuje na to, że ma szansę spełnić swoje marzenia o wygranej. Polacy nie są zachwyceni tym utworem, ale Europa nie ocenia go aż tak źle.

Rafał Brzozowski będzie nas reprezentował na Eurowizji 2021 po tym, jak TVP uznało, że jego piosenka "The Ride" ma większe szanse na sukces niż utwór "Empire" Alicji Szemplińskiej, która miała reprezentować nas na konkursie, który nie odbył się w 2020 roku z uwagi na pandemię koronawirusa.

Rafał Brzozowski jest z siebie bardzo zadowolony, chociaż Polacy nie podzielają jego entuzjazmu. Po krytycznych opiniach ze strony rodaków okazało się, że europejscy dziennikarze muzyczni nie mają do niej aż tak wielu uwag. Dzięki temu piosenkarz, którego głos umila widzom emisję programu "Rolnik szuka żony" - zaczyna nabierać wiatru w żagle.

Rafał Brzozowski WYGRA Eurowizję?

Kiedy za granicą stwierdzono, że Rafał Brzozowski ma w sobie dozę tzn. "Big Daddy Energy" - wydaje się, że dojście do finału konkursu piosenki Eurowizji - nie jest zupełnie niemożliwe. Wszystko przed artystą, tym bardziej że sam jest bardzo optymistyczny w tym względzie. 

Jestem po rozmowach ze społecznością europejską, z zagranicznymi dziennikarzami i tam jest naprawdę dobry odzew. Cieszę się, że im się ta piosenka podoba… W Polsce wiadomo, niektórzy hejtują, niektórzy mówią dobre rzeczy

- mówił na gorąco po próbach w Rotterdamie Rafał Brzozowski.

Hejt jest zawsze. Dostałem go sporo w tym roku, ale to zawsze motywuje do pracy, żeby się pokazać z jak najlepszej strony i cieszę się, że mam taką szansę

- dodał artysta.

Podzielacie jego optymizm? Myślicie, że naprawdę ma szansę wygrać Eurowizję?

Czytaj także
Przeczytaj więcej