18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ulegnie?

Rafał Brzozowski ZREZYGNUJE z Eurowizji?! Wielka presja

14.05.2021  21:44
Rafał Brzozowski zrezygnuje z Eurowizji?
Rafał Brzozowski zrezygnuje z Eurowizji? Fot: TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę na tegorocznej Eurowizji z utworem "The Ride", który wzbudza olbrzymie kontrowersje. Czy artysta wytrzyma ciążącą na nim presję społeczną? Czy nie zrezygnuje z konkursu?

Rafał Brzozowski będzie nas reprezentował na Eurowizji 2021 po tym, jak TVP uznało, że jego piosenka "The Ride" ma większe szanse na sukces niż utwór "Empire" Alicji Szemplińskiej. Dziewczyna miała nas reprezentować na konkursie, który nie odbył się w 2020 roku z uwagi na pandemię koronawirusa. Z nieznanych przyczyn Telewizja Polska zrezygnowała z jej kandydatury, co bardzo nie spodobało się fanom konkursu.

Rafał Brzozowski ma na sobie ogromną presję - w internecie hejt na jego temat kwitnie. Większość Polaków nie tylko nie podoba się piosenka "The Ride", ale również uważają oni, że to Alicji Szemplińskiej należy się udział w konkursie. Czyżby obciążony negatywnymi opiniami Rafał Brzozowski miał zrezygnować z Eurowizji? Nawet jeśli takie myśli przechodziły mu przez głowę, po pozytywnych opiniach europejskich dziennikarzy może porzucić taką ideę.

Rafał Brzozowski ZREZYGNUJE z Eurowizji? Nie ma szans

Za granicą stwierdzono, że Rafał Brzozowski ma w sobie dozę tzn. "Big Daddy Energy" - wydaje się, że dojście do finału konkursu piosenki Eurowizji - nie jest zupełnie niemożliwe. Mimo tego, że rodacy artysty liczą się z tym, że odpadnie on jeszcze w półfinale konkursu. Dodatkowo trudno stwierdzić, że przesyłają w jego stronę jakąkolwiek pozytywną energię. 

Eurowizja jest jednak konkursem nieprzewidywalnym i zdarzało się, że wygrywały zespoły, solistki lub soliści, którzy odbiegali od ogólnie przyjętych standardów. Czyżby występ Rafała Brzozowskiego miał być jednym z takich przypadków? Jeśli wokalista nie zrezygnuje z udziału - przekonamy się o tym już 20 lub 22 maja 2021 roku - w zależności, do którego etapu konkursu uda mu się dojść. 

Trzymacie za niego kciuki?

Czytaj także
Przeczytaj więcej