18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polak ma "big daddy energy"?

Brzozowski jednak wygra Eurowizję? Zwrot akcji z "The Ride"

Wojciech Kozicki
11.05.2021  16:50
Rafał Brzozowski jednak wygra Eurowizję? Zwrot akcji z "The Ride"
Rafał Brzozowski jednak wygra Eurowizję? Zwrot akcji z "The Ride" Fot: Beata Zawadzka/East News

Eurowizja 2021 już wkrótce, a Rafał Brzozowski i jego piosenka „The Ride” sprawiają, że Polacy dostają wysypki, torsji, stanów lękowych i sensacji jelitowych. Jednak okazuje się, że prowadzący „Jaka to melodia” jest lubiany na świecie i wiele osób chętnie słucha jego utworu. Powtórzy sukces Edyty Górniak?

Rafał Brzozowski jest w Polsce ostro krytykowany za piosenkę „The Ride”. Nie oszukujmy się, przebój z tego jak z Jarosława Kaczyńskiego wysoki atletyczny blondyn. Jednak czy aż tak ostra krytyka jest uzasadniona? Chociaż bukmacherzy dają mu praktycznie zerowe szanse na zwycięstwo, to może w tym szaleństwie jest metoda?

Jakie szanse ma Rafał Brzozowski na Eurowizji?

Komentarze na YouTube pod „The Ride” są dość pozytywne. Wiele osób twierdzi, że może nie jest to mega hit, ale słucha się tego znośnie. Niektórzy uważają, że jest to piosenka klasyfikująca się jako „guilty pleasure of the year”. Chwalą wokalistę nawet za odmładzające przeciwsłoneczne okulary oraz przyznają, że po kilku przesłuchaniach nie mogą uwolnić się od piosenki Brzozowskiego.

Kurde, wydaje się cieszyć tym co robi i dlatego fajnie się go ogląda – napisał DMP.TV

Reporter najpopularniejszego portalu o konkursie, Wiwibloggs, opisał Brzozowskiego jako artystę, którego w Polsce kochają matki i gospodynie domowe. Stwierdził, że czuje od niego "big daddy energy". Zapytał Brzozowskiego dlaczego jest w Polsce uważany za obiekt westchnień i uzyskał intrygująca odpowiedź…

Nie wiem, może dlatego, że jestem gospodarzem popularnego show, w którym pojawiam się w idealnie skrojonym garniturze i z krawatem pod szyją. Ale podoba mi się to. Jeśli ludzie cię lubią, to znaczy, że jesteś dobry w tym, co robisz. Ja po prostu staram się być sobą. Bycie otwartym i pozytywnym człowiekiem czyni życie lepszym, pomaga też w byciu lepszym artystą. Zawsze kiedy występuję, czerpię przyjemność z kontaktu z ludźmi, po prostu taką jestem osobą  – odpowiedział Brzozowski. (Pudelek)

Rafał Brzozowski - The Ride (Eurowizja 2021)

Czytaj także
Przeczytaj więcej