18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Docenili go!

Brzozowski JEDNAK WYGRAŁ! Dostał nową pracę

28.05.2021  16:08
Rafał Brzozowski ma nową pracę
Rafał Brzozowski ma nową pracę Fot: TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski swoim hitem "The Ride" może nie podbił serc Europejczyków, ale z pewnością zawrócił w głowie prezesowi TVP. Reprezentant Polski po nieudanym występie na Eurowizji i tak został wielkim zwycięzcą. Jak się okazuje, Jacek Kurski załatwił mu nową pracę.

Zgodnie z przewidywaniami większości widzów, Rafał Brzozowski nie rozjechał eurowizyjnej konkurencji hitem "The Ride". Jego występ wzbudził największe uznanie wśród jurorów z San Marino, lecz jak się później okazało jedna z reprezentantek tego malutkiego kraju to koleżanka naszego gwiazdora.

Rafał Brzozowski ma nową pracę

Spektakularna porażka mogła podłamać polskiego piosenkarza, lecz szybko z pomocą przyszedł mu Jacek Kurski. Jak przekazał portal se.pl, Rafał Brzozowski otrzymał właśnie nową pracę w "The Voice Senior". Według wcześniejszych plotek miał on pracować w programie jako trener, lecz teraz poinformował, że zostanie prowadzącym!

Pojawiają się artykuły o tym, że mam być trenerem w "The Voice of Poland" - nie, nie będę trenerem "The Voice of Poland". Jestem prowadzącym kolejnej edycji "The Voice Senior" na razie i to jest bardzo piękny program, fantastyczny Nie mogę się doczekać spotkania z cudownymi seniorami i bycia częścią tego programu. Dementuję to - przekazał Brzozowski.

Gwiazdor poprowadzi muzyczne show razem z Martą Manowską. Tym razem pokaże się z lepszej strony?

logo Tu się dzieje