18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tłumaczy się?

Rafał Brzozowski przerywa milczenie. Komentuje porażkę

21.05.2021  12:00
Rafał Brzozowski komentuje Eurowizję
Rafał Brzozowski komentuje Eurowizję Fot: HOLLANDSE HOOGTE/East News

Rafał Brzozowski poniósł spektakularną porażkę w drugim półfinale konkursu piosenki Eurowizji. W Internecie płynie rzeka hejtu, a artysta przerywa milczenie. Jak komentuje koniec swojej przygody w Rotterdamie?

Rafał Brzozowski miał być czarnym koniem Eurowizji, a był jej czarnym punktem. Niestety, występ Polaka nie należał do udanych, a w Internecie spadła na niego jeszcze większa fala hejtu niż do tej pory.

Prezenter TVP nie poradził sobie najlepiej - świadczy o tym przede wszystkim fakt, że nie zakwalifikował się do finału Eurowizji. Artysta postanowił przerwać milczenie i powiedzieć cokolwiek po swoim występie z utworem "The Ride" na europejskiej scenie.

Rafał Brzozowski komentuje Eurowizję

Chociaż Jacek Kurski, prezes TVP - gratuluje mu i uważa, że był najlepszym artystą wczorajszego koncertu - sam Rafał Brzozowski nie ma aż tak daleko idących osądów na temat swojego wykonania utworu.

Moja piękna przygoda z Eurowizją dobiegła końca. To były 3 miesiące intensywnej pracy. Nie tylko prób wokalnych i tanecznych, ale też dziesiątki godzin wywiadów i rozmów z ludźmi z całego świata

- pisał w obszernym poście na Instagramie sam Rafał.

Hasło tegorocznego konkursu to "Open up". I wierzę, że nam wszystkim udało się zrealizować tę ideę! W Rotterdamie poznałem wyjątkowych artystów, ludzi otwartych na świat, pełnych pozytywnej energii, której tak bardzo potrzebujemy w tych ciężkich momentach

- dodaje.

Muzyk wyraźnie nie załamał się brakiem awansu, a z Rotterdamu wróci z poczuciem dobrze wykonanego obowiązku i przekonaniem, że cała ekipa dała z siebie absolutnie wszystko, co tylko mogła.

Też uważacie, że było całkiem dobrze?

logo Tu się dzieje