18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polski Sintara zakochany

Brzozowski nie jest już singlem. Do kogo pała uczuciem?

Wojciech Kozicki
26.08.2022  14:51
Nowa miłość Rafała Brzozowskiego. Gwiazda TVP ujawnia nowy związek
Nowa miłość Rafała Brzozowskiego. Gwiazda TVP ujawnia nowy związek Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Rafał Brzozowski nie jest już singlem! Chociaż Anna Tarnowska rozstała się z nim niedawno i łatwo nie było, to polskie wcielenie Sinatry już jest gotowe na nowy związek. Kim jest nowa partnerka prowadzącego „Koło fortuny”? Tabloidy ujawniły, że to gwiazda TVP!

Rafał Brzozowski to rozśpiewane ciacho z TVP, które chciałaby schrupać każda Polka. Spodziewaliśmy się, że po trudnym rozstaniu z Anną Tarnowską (po 8 latach związku!) nie będzie dkwierała mu samotność. Taka seksowna zwierzyna długo nie błąka się sama po łowisku! Pojawiły się co prawda plotki o gorącym romansie z Edytą Górniak, ale dopiero teraz reprezentant Polski na Eurowizji otworzył swoje serce dla nowej kobiety. Czy to związek na całe życie?

Nowa kobieta Brzozowskiego. Gorący romans w TVP?

Brzozowski w rozmowie z Jastrząb Post oficjalnie potwierdził, że jest w nowym związku. Nie zdradził personaliów swojej lubej, ale ujawnił, że to osoba z innej branży i spoza show biznesu. Zaznaczył, że chociaż pała uczuciem, to do nowej relacji podchodzi na spokojnie i „z dozą bezpieczeństwa”.

Jak sam przyznał – związek z Tarnowską odchorował. Nie dziwi nas więc, że w miłości nie ma ochoty na THE RIDE i woli uczuciowo bezpieczną grę pokroju „Jaka to melodia?”.

Muszę powiedzieć tak, że dla kogoś mi serduszko troszkę zabiło, ale to wszystko jest bardzo piękne, spokojne i niech tak się rozwija Jest z zupełnie innej branży. Chcę to zostawić też dla siebie. Podchodzę do nowych relacji z dużą dozą bezpieczeństwa, na spokojnie. Co ma być, to będzie. Trzeba to teraz wszystko na spokojnie wyważyć, ale jednak się otworzyć – Brzozowski mówił w rozmowie z Jastrząb Post.

logo Tu się dzieje