18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wspaniałe wieści!

Rafał Zawierucha wziął ślub. Jego żona jest ZJAWISKOWO PIĘKNA

24.10.2022  16:13
Rafał Zawierucha wziął ślub!
Rafał Zawierucha wziął ślub! Fot: Pawel Wodzynski/East News

Rafał Zawierucha jest jednym z najbardziej docenianych polskich aktorów. O jego osiągnięcia głośno jest tak w kraju, jak i za granicą. Teraz również w jego życiu prywatnym zaświeciło słońce. Aktor wziął ślub ze zjawiskowo piękną kobietą.

Rafał Zawierucha ma wiele powodów do radości. Niedawno uwielbiany aktor podzielił się z fanami swoim szczęściem i opublikował w social mediach ślubne zdjęcie z wybranką swojego serca.

Kobieta jest tak piękna, że cały internet huczy. Szczególnie fani Rafała Zawieruchy wykazują się ogromną aktywnością w sieci i życzą młodej parze wszystkiego, co tylko najlepsze. Nic dziwnego, to wielki i ważny moment w życiu ich idola.

Rafał Zawierucha wziął ślub!

Rafał Zawierucha wziął ślub, o czym poinformował internautów w niedzielę, 23 października 2022 roku. Wybranką 36-letniego aktora jest Beatą Wiśnicką. Zdjęcie pary młodej zostało opatrzone krótkim komentarzem: "Stało się. Amor wystrzelił i trafił w nas".

Poza fanami pary, ciepłe słowa płyną w ich stronę również od innych gwiazd show-biznesu. Wśród nich byli m.in.: Ilona Ostrowska, Katarzyna Dąbrowska, Joanna Kulig, Rafał Szatan, Joanna Racewicz, Magda Steczkowska, Barbara-Kurdej Szatan, Joanna Kroniewska, Anna Lucińska, Agnieszka Mrozińska czy Katarzyna Glinka.

Planeta również przyłącza się do życzeń szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności!

Czytaj także