18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nagie zdjęcie i wielka afera

Rafalala pobita. Znany raper przyłożył do tego rękę?

15.10.2019  16:15
Rafalala kontra Belmondo - kto ma rację?
Rafalala kontra Belmondo - kto ma rację? Fot: Facebook/Dzień Dobry TVN

Rafalala została pobita w gdańskim centrum handlowym? Transseksualistka twierdzi, że do skóry dobrali jej się fani Belmonda. Tymczasem młody raper został już ukarany… ale czy na pewno za wybryki z celebrytką?

Rafalala znów zalewa się łzami w mediach społecznościowych i twierdzi, że fani Belmonda spuścili jej manto. Wraz z nią mieli zostać poszkodowani jej znajomi Ola i Mateusz. Pudelek pisze, że wdała się też w szarpaninę z innym mężczyzną, którego wcześniej opluła.

Fan Belmonda atakuje ludzi. Podchodzi, a później się dziećmi zasłania j****a c***a – miała żalić się Rafalala w mediach społecznościowych. (CGM.pl)

Belmondo już poniósł konsekwencje, bo wyleciał ze składu Mobbyn. Media donoszą jednak, że stało się tak nie z powodu Rafalali, ale dlatego, że zabrał 25 tys. złotych z kasy zespołu.

Jestem przywódcą tej ekipy, od kiedy tylko Belmondziak zaczął coś ze mną robić. Z prostego powodu – Belmondziak nie nadawał się do takich rzeczy, dlatego zawsze ja zarządzałem wszystkim. Cały hype, który teraz się nakręcił znowu z paskudnego hejtu, to jest moja strategia marketingowa, moja przekminka, no i oczywiście teksty Belmondziaka. Nie mówię, że nie – on stworzył ten ruch. Ale stworzył też zasady, za których złamanie bezwzględnie wypie****amy ze składu. Stworzył zasady, które mówią m.in. o tym, że w naszym składzie nie ma prawa być pe***a. Za promowanie LGBT również jest wy****ie ze składu. Sam złamał tę zasadę, dlatego też został wyrzucony ze składu, ale on akceptuje tę decyzję i rozumie, że odp***lił. On wam powie to samo co ja – że zachował się jak frajer, że moja decyzja jest w 100% słuszna – skomentował GSP. (CGM.pl)

Pudelek.pl pisze, że Rafalala spotykała się z Tytusem Szylukiem znanym właśnie jako Belmondo. Udostępniła nawet jego nagie zdjęcie w wannie, a on tłumaczył, że złożył jej wizytę, by „dowieźć temat”.

Przepraszam wszystkich, których zawiodłem moją chorobą psychiczną Przede wszystkim braci z Mobbyn, z którymi wspólnie walczyłem o wartości, którym zaprzeczyłem. Nigdy nie poprę takich zachowań. Uważam je za niedopuszczalne. To koniec drogi dla Belmondo. Niech dla innych to będzie nauczka, jaką destrukcję robią w mózgu narkotyki. Całe przewodnictwo w Mobbyn zostawiam mojemu bratu GSP, który swoją egzystencją udowodnił, że zasługuje na nie – ogłosił Belmondo. (Pudelek.pl)

rafalala raper
Czytaj także