18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żyć aż do bólu...

Jaka była przyczyna śmierci Bezczela? Wytwórnia ujawnia

Wojciech Kozicki
23.09.2021  08:46
Zmarł raper Bezczel. Jaka była przyczyna śmierci?
Zmarł raper Bezczel. Jaka była przyczyna śmierci? Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER

Nie żyje raper Bezczel, czyli Michał Banaszek. W internecie pojawiają się kolejne niepotwierdzone informacje i teorie na temat przyczyny śmierci muzyka. Wytwórnia Step Records postanowiła zdementować plotki i podała na co naprawdę mógł umrzeć Bezczel.

Raper Bezczel zmarł nagle w wieku 37 lat, a smutna wiadomość trafiła do mediów społecznościowych we wtorek wieczorem. Jaka była przyczyna śmierci Michała Banaszka? Pojawiają się kolejne niepotwierdzone teorie i podejrzenia, a wytwórnia Step Records postanowiła zabrać głos w tej sprawie i uciąć plotki.

Dlaczego umarł Bezczel? Jaka była przyczyna śmierci?

Oficjalnie przyczyna śmierci rapera Bezczela nie została jeszcze podana. Wytwórnia ujawnia jednak, że prawdopodobnie nastąpiło zatrzymanie akcji serca. Zaapelowano także, by z szacunku do rodziny zmarłego, nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji na temat jego śmierci.

Drodzy, na prośbę rodziny Michała „Bezczela” Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające się mediach w związku z jego śmiercią. Przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca. Straciliśmy nie tylko świetnego rapera, ale przede wszystkim dobrego, serdecznego kolegę z którym wszyscy mamy moc wspaniałych wspomnień. Prosimy o uszanowanie żałoby najbliższych zmarłego i nieszerzenie nieprawdziwych teorii związanych z jego odejściem - zaapelowała wytwórnia Step Records.

Bezczel – Żyć aż do bólu [TELEDYSK]

Czytaj także
Przeczytaj więcej