18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerwany loop życia, flow zgasł

Raper nie żyje. Śmierć zdissowała go na amen

Wojciech Kozicki
16.05.2022  09:37
Nie żyje raper Lil Keed. Kariera brutalnie przerwana przez śmierć
Nie żyje raper Lil Keed. Kariera brutalnie przerwana przez śmierć Fot: Shutterstock/Kamila Aftanska

Świat rapu w żałobie, beaty i rymy są dziś mokre od łez. Potwierdzono smutną i tragiczną wiadomość, że nie żyje popularny raper Lil Keed. Jaka była przyczyna śmierci młodego muzyka z Atlanty?

Nie żyje raper Lil Keed. Wchodząca gwiazda rapu z Atlanty dosłownie przed chwilą podpisał kontrakt z wytwórnią Travisa Scotta, ale śmierć przerwała jego dobrą passę. Raqhid Jevon Render, bo tak naprawdę nazywał się zmarły raper, odszedł w wielu zaledwie 24 lat. Wydaje nam się jakby dopiero przed chwilą wydał debiutancki album "Long Live Mexico", na którym wystąpili Young Thug, Gunna czy Roddy Ricch. Fani czekali na jego występ na festiwalu muzycznym w Charlotte w Karolinie Północnej, ale niestety, los chciał inaczej. Lil Keed nigdy już nie wystąpi i nie nagra żadnej piosenki.

Nie żyje raper Lil Keed. Dlaczego umarł?

Informacje o śmierci rapera została potwierdzona przez jego brata (Semaja Zair Render), który także jest raperem i występuje pod pseudonimem Lil Gotit. Jak na razie nie została ujawniona przyczyna śmierci Lil Keeda. Niektórzy podejrzewają jednak, że mogła nie nastąpić z przyczyn naturalnych. Przypomnijmy, że do zgonu doszło kilka dni po aresztowaniu muzyków związanych z YSL. 

Muzyk podpisał kontrakt z wytwórnią 300 Entertainment oraz YSL Records należącą do artysty znanego jako Young Thug. Jego utwór "Nameless" osiągnął 42. miejsce na liście przebojów Hip Hop/R&B Billboardu – przypomina Radio ZET.

Lil Keed - Snake [Official Video]

Czytaj także