18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda hip hopu zabita!

Raper nie żyje. Miał celne rymy, ale strzelec miał celne oko

09.12.2021  17:23
Raper zastrzelony w USA. Slim 400 nie żyje
Raper zastrzelony w USA. Slim 400 nie żyje Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Tragiczna wiadomość ze świata rapu, fani rymów i beatów wylewają wodospady łez. Słynny raper Slim 400 NIE ŻYJE! Twórcy znanego podcastu przekazali informację, że gwiazda rapu została zastrzelona 8 grudnia w Los Angeles.

Raper Slim 400, a tak naprawdę Vincent Cohran urodzony w Niemczech, został zastrzelony. Gwiazda muzyki zmarła tragicznie w wieku 33 lat w Los Angeles. Był wschodzącą gwiazdą hiphopowej sceny Zachodniego Wybrzeża. Wiadomo na razie jedynie, że „artysta zmarł w Kalifornii w wyniku śmiertelnej rany postrzałowej”. Raper osierocił 12-letnią córkę Parris.

Raper Slim 400 zastrzelony. Tragedia w świecie hip hopu

O śmierci rapera jako pierwszy poinformował popularny podcast hip-hopowy "No Jumper". Najpierw pojawił się tajemniczy post na Twitterze, a niektórzy twierdzą, że posiadają nagrania wideo z miejsca zbrodni.

Raper wychowany w Compton został zastrzelony wieczorem 8 grudnia w dzielnicy Inglewood w Los Angeles. Jak donosi TMZ, organy ścigania potwierdziły zgon artysty. Aktualnie nie ujawniono jeszcze żadnych szczegółów na temat tego, co było przyczyną śmiertelnego dla Slim 400 postrzału. Nie wiemy również, ile osób uczestniczyło w zdarzeniu – podaje Radio ZET.

To nie pierwsza strzelanina, w której brał udział Slim 400. Portal TMZ przypomina, że w 2019 roku został postrzelony 9 razy, ale cudem uniknął śmierci. Twierdził, że był wówczas ofiarą zasadzki.

Slim 400 "Bruisin" Feat. YG & Sad Boy Loko (WSHH Exclusive - Official Music Video)