18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmierć i promocja

Młody polski raper nie żyje. Nowe utwory w sieci

27.05.2021  08:27
Raper Ten Preston NIE ŻYJE. Nowe utwory trafiają do sieci
Raper Ten Preston NIE ŻYJE. Nowe utwory trafiają do sieci Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Polski rap w żałobie, tonie we łzach. Potwierdzono smutną i tragiczną wiadomość – nie żyje raper Ten Preston. Młody muzyk Maciej Konopka miał 25 lat.

Zmarł polski raper Ten Preston, czyli Maciej Konopka. W środę rano Polską wstrząsnęła wiadomość o zaginięciu 25-letniego muzyka. Niestety, w nocy poinformowano o tragicznym finale poszukiwań. Na profilu Chillwagon poinformowano, że Ten Preston nie żyje.

Raper Ten Preston NIE ŻYJE. Nowe utwory trafiają do sieci

Przyczyna śmierci Konopki nie jest jeszcze znana. Tymczasem Super Express podaje, że "ciało znaleziono na terenie dużego obszaru pól i terenów porośniętych trawą oraz krzakami".

Zwłoki Macieja Konopki zostały odnalezione po godzinie 19 na terenie gminy Siechnice pod Wrocławiem. Na miejsce wezwano prokuratora i pod jego nadzorem wykonywane były dalsze czynności służbowe. Wstępnie wykluczył on udział osób trzecich w tym zdarzeniu i skierował ciało 24-latka do Zakładu Medycyny Sądowej w celu przeprowadzenia sekcji zwłok - donosi Super Express.

Chillwagon jednocześnie informuje, że Ten Preston miał podpisać kontrakt wydawniczy, a w serwisach cyfrowych właśnie ukazują się jego nowe numery. Podobno podjęto próbę wstrzymana ich publikacji, ale uniemożliwiły to komplikacje techniczne. Zaplanowana była też spora akcja promocyjna nowego materiału. Preston zaginął w dniu, kiedy miał się pojawić jego nowy klip.

Z ogromnym bólem informujemy o śmierci Prestona. Nie jesteśmy w stanie obecnie napisać nic więcej niż szok, niedowierzanie. Przesyłamy kondolencje rodzinie i bliskim.
Maciej dziś miał podpisać z nami kontrakt wydawniczy. Wielka kariera stała przed nim otworem. Jak część z Was zauważyła, na serwisy cyfrowe wjeżdżają nowe utwory Maćka. Po zaginięciu próbowaliśmy wstrzymać ich publikację, niestety kwestie techniczne u dystrybutora uniemożliwiają natychmiastową blokadę uprzednio zgłoszonych premier. Mieliśmy zaplanowaną akcję szturm: 4 dni, 4 klipy, preorder wraz z informacją o dołączeniu Maćka do szeregu naszych artystów. Preston zaginął w dniu kiedy miał pojawić się klip numer 2, tego dnia zleciliśmy blokadę publikacji premier tych utworów. Tym samym ucinamy wszelkie spekulacje dotyczące możliwej akcji promocyjnej i prosimy o uszanowanie tej sytuacji. Preston miał gotowy album, o którego losie zadecydują jego bliscy - podaje Chillwagon na Instagramie.

Ten Preston - Sheesh [TELEDYSK]

Chillwagon informuje, że raper Ten Preston nie żyje
Chillwagon informuje, że raper Ten Preston nie żyje Fot: Instagram

logo Tu się dzieje