18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Marihuana i śmierć w studiu

Raper nie żyje. Był zjarany zanim wybuchł pożar?

Wojciech Kozicki
23.05.2022  12:24
Tragiczna śmierć rapera. Uprawa marihuany spowodowała pożar?
Tragiczna śmierć rapera. Uprawa marihuany spowodowała pożar? Fot: Shutterstock/Martyn Jandula

Tragiczna śmierć popularnego rapera. Niestety, potwierdzono, że w pożarze studia nagraniowego The Rolling Record Studio zmarł 26-letni muzyk Nathan Avery Edwards (Avery Drift). Wschodząca gwiazda rapu już dla nas nie zarymuje, ponieważ śmierć zdissowała go na amen.

Tragiczny pożar w studiu nagraniowym The Rolling Record w Hollywood. W czwartek po południu Nathan Avery Edwards, 26-letni muzyk i producent, poniósł śmierć w płomieniach. Jego zwłoki znaleziono w jednym z pomieszczeń na pierwszym piętrze. Do tragedii przyczyniła się marihuana?

Marihuana, pożar, śmierć. Raper Avery Drift nie żyje

W akcji gaszenia studia nagraniowego wzięło udział 80 strażaków, a walka z pożarem trwała ponad godzinę. Ciężko było zdusić ogień, ponieważ paliły się grube warstwy materiału izolacyjnego na ścianach, mającego zapewnić akustykę w pomieszczeniach nagraniowych. Przyczyna pożaru nie została jeszcze ujawniona, ale policja z Los Angeles już ustaliła, że studio nagraniowe nie było wyposażone w spryskiwacze przeciwpożarowe. Prawdopodobnie nie działały czujniki dymu. Amerykańskie media podają nieoficjalnie, że  w 100-letnim budynku była uprawiana marihuana.

Potwierdzono, że w momencie wybuchu pożaru w budynku przebywała m.in. Aimee Osbourne. Najstarszej córce Ozzy'ego i Sharon Osbourne udało się jednak uciec. Ucierpiały też dwie inne osoby, ale nie była konieczna ich hospitalizacja. Wiadomo, że uratował je producent Jamal Rajda, który mieszkał w budynku z żoną i kotami. Niestety, zwierząt nie udało się uratować.

Studio nagraniowe w Hollywood i pożar. Zginął raper Nathan Avery Edwards [WIDEO]

Czytaj także