18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra na ulicy

Raper zamordowany na imprezie z okazji jubileuszu Elżbiety II

Wojciech Kozicki
06.06.2022  20:09
Raper Hypo nie żyje. Morderstwo w Londynie
Raper Hypo nie żyje. Morderstwo w Londynie Fot: Value Stock Images/East News

Kolejny sławny raper nie żyje. Potwierdzono, że artysta o pseudonimie Hypo został zamordowany. Do tragedii doszło podczas imprezy z okazji  jubileuszu Elżbiety II. Ujawniono nowe informacje o zabójstwie rapera.

Raper Hypo nie żyje. 39-letni muzyk został zamordowany w Londynie podczas jednej z imprez z okazji platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Miał zaledwie 39 lat, całe życie i karierę przed sobą. Zdążył nagrać kilka płyt i takie przeboje jak m.in. „Passion 4 Fashion”, „First Night”, „Run These Streets”, „Never I Did”. Dlaczego Lamar Jackson zginął?

Raper Hypo nie żyje. Brytyjski muzyk zamordowany

BBC podaje, że raper Hypo został zaatakowany na ulicy w sobotę podczas imprezy w Redbridge na wschodzie Londynu.  Miało dojść do bójki, którą widziało wielu świadków. Policja apeluje, aby kontaktowali się ze służbami i udostępnili materiały wideo i zdjęcia z incydentu zarejestrowane telefonami.

Gdy na miejsce przybyli ratownicy medyczni, okazało się, że 39-letni artysta nie żył i stwierdzono zgon z powodu poważnych obrażeń klatki piersiowej.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa. BBC dodaje, że na ten moment w areszcie przebywa jedna osoba – 32-letni mężczyzna. Służby proszą świadków morderstwa o kontakt z policją – informuje Radio ZET.

Hypo x Yxng Bane x Asco - First Night [Music Video] | GRM Daily

Czytaj także