18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gratulacje

Rewolucja życiowa u Ferdka z Kiepskich. Co za informacja!

26.10.2021  14:59
Andrzej Grabowski został dziadkiem
Andrzej Grabowski został dziadkiem Fot: Piotr Molecki/East News

Ferdek z Kiepskich, czyli prywatnie aktor Andrzej Grabowski po raz kolejny został dziadkiem! Ta informacja głęboko raduje całą jego rodzinę. Tymczasem Planeta wita dziecko Katarzyny Grabowskiej na świecie.

Serialowy Ferdek Kiepski, czyli gwiazdor filmowy Andrzej Grabowski przechodzi wielkie zmiany w swoim życiu. Minione miesiące były szczególnie trudne dla wszystkich osób z obsady show. Cała Polska musiała oswoić się z wiadomością o śmierci Dariusza Gnatowskiego, serialowego Arnolda Boczka, który budził w rodakach ogromną sympatię. Niedługo później zmarł Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch. 

Andrzej Grabowski został dziadkiem

Na szczęście zawsze po burzy wychodzi słońce. Takie właśnie wzeszło w prywatnym życiu Andrzeja Grabowskiego. Niedawno donosiliśmy o tym, że jego córka Katarzyna jest w stanie błogosławionym. Teraz na świecie pojawiła się upragniona pociecha. Andrzej Grabowski ponownie został dziadkiem!

Dziś, w słoneczne jesienne popołudnie wyszliśmy do domu !!!! :) Dziękuje Ci losie za zdrową, piękną córkę

- napisała na Instagramie Katarzyna Grabowska. Przy okazji córka cenionego aktora zdradziła, jakie imię wybrała dla swojego dziecka.

A Tobie Jagódko życzę pięknego życia! Obiecuje, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby takie właśnie było ! Dziękuję, że nas wybrałaś

- dodała.

Oczywiście cały internet zapłonął od gorących gratulacji, do których się przyłączamy. Dumny dziadek zapewne nie posiada się ze szczęścia, które przyszło do niego w ten piękny, słoneczny październik.