18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policjanci wyniuchali ziółko

Reżyser Xavery Ż. zatrzymany za narkotyki. Wesoły kierowca?

Wojciech Kozicki
19.10.2021  18:19
Reżyser XaverY Ż. zatrzymany przez policję. Był pod wpływem narkotyków?
Reżyser XaverY Ż. zatrzymany przez policję. Był pod wpływem narkotyków? Fot: Jakub Kaminski/East News

Polskie gwiazdy znowu na kursie kolizyjnym z prawem. Słynny reżyser Xawery Ż. Został zatrzymany przed policję za posiadanie narkotyków. Media ujawniły, że filmowiec miał przy sobie ponad gram marihuany. Szok i niedowierzanie!

Reżyser Xavery Ż. został zatrzymany przez policję za posiadanie nielegalnych substancji, co w rozmowie z Plejadą potwierdziła prokurator Katarzyna Skrzeczkowska, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie. Jak ujawnia Super Express, do zatrzymania doszło 15 października na terenie dzielnicy Wawer w Warszawie.

Reżyser Xavery Ż. zatrzymany. Prowadził samochód pod wpływem narkotyków?

Była to rutynowa kontrola drogowa, ale funkcjonariusze byli czujni i wywęszyli u reżysera ponad gram marihuany. Nie wiadomo jednak, czy reżyser prowadził samochód pod wpływem narkotyków. Jak na razie grożą mu nawet 3 lata pozbawienia wolności.

Mamy w Prokuraturze Warszawa Praga-Południe taką sprawę. 15 października został zatrzymany pan na Wawrze. Posiadał przy sobie marihuanę. Obecnie sprawdzamy, czy jechał również pod wpływem środków. Będzie opinia w tej sprawie – przekazał prokurator. (Plejada)

Media przypominają, że Xavery Ż. miał już kłopoty z prawem. W 1993 roku spowodował wypadek samochodowy wracając z planu filmowego z Łodzi do Warszawy.

Prowadzony przez niego wówczas fiat 126 p uderzył w drzewo, wskutek czego śmierć poniosła pasażerka pojazdu i jego ówczesna partnerka – przypomina Pudelek.pl.

Xavery Ż. to niezwykle utalentowany polski scenarzysta i reżyser, który stworzył takie dzieła m.in. kilka odcinków serii „Pitbull”, „Prawo Agaty”, „Wojna polsko-ruska”, „Krew z krwi” i „Tancerze”.

Czytaj także
Przeczytaj więcej