18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

A$AP zapuścił dziobaka na mieście

Tragedia ciężarnej Rihanny. Potraktowana jak Opozda!

Wojciech Kozicki
15.04.2022  12:03
Rihanna zdradzona w ciąży. A$AP Rocky zrobił skok w bok z projektantką butów
Rihanna zdradzona w ciąży. A$AP Rocky zrobił skok w bok z projektantką butów Fot: Rex Features/East News/Diggzy/Shutterstock

Jak czuła się ciężarna Joanna Opozda, gdy dla innej kobiety porzucił ją Antek Królikowski? Zapewne doskonale rozumie to Rihanna. Znany influencer ujawnił, że piosenkarka i A$AP Rocky rozstali się, ponieważ raper dopuścił się zdrady. Man down - chciałoby sie rzec. Gwiazda porzuciła zdradzieckiego kochasia, który dzielił Wybrał California King Bed z inną. Wiadomo nawet z którą lafiryndą miał dopuścić się zdrady.

Rihanna ma wszystko? Miliony dolarów, hity i świetne piosenki, daje genialne koncerty, jest w ciąży… ale nie ma miłości! Niestety, nie istnieje cudowna umbrella, która uchroniłaby w 100% przed złymi ludźmi. Rihanna i A$AP Rocky nie są już parą. W czwartek influencer modowy, działacz LGBT+ i współpracownik francuskiego wydania magazynu Vogue Louis Pisano ujawnił na Twitterze, że Barbadoska nakryła swojego lowelasa na zdradzie. I tak oto ciężarna gwiazda została sama w oczekiwaniu na poród.

Rihanna zdradzona. We found love... and lost it.

Fani Rihanny są w szoku. Przecież nie minęły jeszcze trzy miesiące od kiedy Barbadoska oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży z raperem. Podobno to ona kazała ukochanemu się wynosić, gdy dowiedziała sie, że nie była dla niego only girl in the world. Z pewnością nie liczył, że piękna "Ryjka" zaśpiewa mu "I want you to stay...".

Dramat Rihanny. Love the way you lie?

Jak na razie żadna ze stron oficjalnie nie potwierdziła rozstania. Fani Rihanny zarzucają Pisano, że szerzy kłamliwe plotki. Zastanawia nas jednak to, że w najnowszym poście Aminy na Instagramie widać właśnie zdjęcie Rihanny.

Z informacji, jakie przedstawił Pisano, wynika, że A$AP Rocky zdradził Rihannę już kilka miesięcy temu - podczas paryskiego Tygodnia Mody. Co więcej, miał zdradzić swoją ciężarną partnerkę z projektantką butów, Aminą Muaddi, z którą zna się od lat. Ponadto, Amina była także odpowiedzialna za projekty obuwia z kolekcji Fenty Rihanny i obie panie także znały się bardzo dobrze – podaje Radio ZET.

Rihanna - We Found Love ft. Calvin Harris