18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kurski pęknie z zazdrości?

Janowski w "Twoja twarz brzmi znajomo". Nowa edycja to HIT?

Wojciech Kozicki
07.07.2021  11:12
Robert Janowski w "Twoja twarz brzmi znajomo". Nowa edyjca obrodzi w gwiazdy?
Robert Janowski w "Twoja twarz brzmi znajomo". Nowa edyjca obrodzi w gwiazdy? Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Nowa edycja „Twoja twarz brzmi znajomo” zapowiada się wybornie, a lista uczestników robi się wręcz smakowita. Najpierw dowiedzieliśmy się, że zaśpiewa Barbara Kurdej-Szatan, a teraz pojawiły się doniesienia, że w programie weźmie udział Robert Janowski.

Nowa edycja „Twoja twarz brzmi znajomo” może liczyć na wysoką oglądalność. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że w programie weźmie udział Basia Kurdej-Szatan. Jeszcze nie ochłonęliśmy, a już gruchnęła kolejna sensacyjna wiadomość. Pomponik ujawnia, że do obsady nowego sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo" dołączy aktor i wokalista Robert Janowski!

Robert Janowski w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Tajemniczym informator z produkcji „Twoja twarz brzmi znajomo” ujawnił Pomponikowi, że „Janowski niejednokrotnie zaskoczy talentem aktorskim”. Były prowadzący „Jaka to melodia?” zapewne sprawi nam wiele muzycznych niespodzianek i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości.

Robert Janowski jest świetnym wokalistą, o czym wiele osób zapomniało, gdy widzieli go głównie w roli prowadzącego. Teraz ma szansę przypomnieć widzom o swoim talencie. Już można zdradzić, że nieraz zaskoczy – ujawnia informator Pomponika.

Atutem Janowskiego jest doświadczenie. Na scenie działał już w latach osiemdziesiątych, chociażby w Oddziale Zamkniętym, by później spełniać się jako aktor, wokalista, muzyk, prezenter radiowy i lektor. Napisał również kilka książek i tomików poezji. W telewizji prowadził między innymi programy "Kawa czy herbata?" i "Pytanie na śniadanie". W "Jaka to melodia?" występował od 1997 roku aż do 2018, gdy zastąpił go najpierw Norbi, a potem Rafał Brzozowski.

logo Tu się dzieje