18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka zmiana

Janowski zakończy telewizyjną karierę? Odnalazł się w nowej branży

28.01.2021  12:16
Robert Janowski zmienił branżę
Robert Janowski zmienił branżę Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Robert Janowski po odejściu z TVP i krótkiej przygodzie z TV Puls postanowił odmienić swoje życie. Celebryta zajął się ochroną zdrowia. Nowy biznes przyciąga coraz więcej osób.

Robert Janowski przez ponad 21 lat prowadził w TVP program "Jaka to melodia". Decyzja zarządu o zwolnieniu telewizyjnej gwiazdy wywołała burze. Według doniesień mediów, Janowski nie wyraził zgody na proponowane w programie zmiany.

Chodzi o kręgosłup i poczucie przyzwoitości. Pracując w danym środowisku, musisz zgadzać się pod ideami tego środowiska, więc pracując na Woronicza, podpisujesz się pod tym, co Woronicza sobą reprezentuje, co przekazuje ludziom, jak indoktrynuje, kłamie, manipuluje - mówił o współpracy z TVP.

Po zakończeniu współpracy z Telewizją Polską, Janowski przez jeden sezon poprowadził program "Gra Muzyka", emitowany w TV Puls. Współpraca z nową telewizją nie układała się po jego myśli, więc niebawem pożegnał się z nowym pracodawcą.

Janowski rozpoczyna nowy biznes

Nowy pomysł na biznes Roberta Janowskiego pojawił się po zakupie komory tlenowej. Początkowo planował on wykorzystywać urządzenie, jedynie do celów prywatnych, lecz szalejąca pandemia skłoniła go do zmiany decyzji.

Zainwestowaliśmy w profesjonalny sprzęt i udostępniamy go chętnym. Wśród pacjentów znajdują się ci, którzy przeszli COVID-19, walczą z bezsennością czy depresją - poinformował gwiazdor.

Prezenter sam zaprojektował i wykończył lokal, w którym postawiono komorę. Jak zaznacza, pomoc ludziom sprawia mu wielką satysfakcję.

logo Tu się dzieje