18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

paranoja

Lewa i Lewy "czczą szatana w pogańskie święto". Fani są wściekli

31.10.2019  18:19
Lewa i Lewy "czczą szatana w pogańskie święto". Fani są wściekli
Lewa i Lewy "czczą szatana w pogańskie święto". Fani są wściekli Fot: Instagram/Robert Lewandowski

Anna i Robert Lewandowscy popełnili grzech śmiertelny, którego część fanów ani myśli im wybaczać. Poszło oczywiście o Halloween, którego niektórzy Polacy boją się bardziej, niż ognia. 

Koniec października w wielu miejscach na świecie, a w ostatnich latach także w Polsce, kojarzy się głównie z Halloween. Nie każdemu się to jednak podoba. Polscy katolicy uważają bowiem (nie wszyscy, ale jednak), że wycinając czaszki w dyniach i przebierając się, ludzie czczą szatana.

To właśnie dlatego na Roberta i Annę Lewandowskich wylała się fala hejtu. Piłkarz-celebyta i jego żona trenerka-celebrytka, wybrali się na przebieraną imprezę. A skoro tak, to logiczne, że się przebrali. Oboje przywdziali stroje psychopatycznych morderców z komiksów (Joker i Harley Quinn), ale nie to oburzyło ich fanów.

"Czcisz szatana!"

Jak się okazuje, można kreować się na seryjnego zabójcę i w najlepsze bawić się w jego kostiumie. Ale nie teraz. Halloween to święto pogańskie (całkiem jak większość katolickich!) i z pewnością służy wychwalaniu czarnego pana szatana, który pochłonie dusze biednych ludzi.

Lewy mówiłeś, że jesteś katolikiem, a katolicy nie obchodzą Halloween

- napisał ktoś pod zdjęciem.

Inny oburzony fan grzmi: "zamiast nosic stroj idioty odwiedz grob polskiego patrioty" (pisownia oryginalna, nie poprawiamy, bo prawdziwy patriota przecież nie musi dbać o ortografię - red.).

Biorąc udział w święcie celtyckim na cześć jakiegoś bożka, pod przykrywką frajdy oraz świetnej zabawy, nakręca pan tysiące osób na satanizm, z czego powinien pan zdawać sobie sprawę

- pisze kolejny

A wy jak sądzicie, Halloween przeczy byciu katolikiem? Czy to tylko niewinna zabawa?

logo Tu się dzieje