18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lewandowski dziś NIE ZAGRA?! Jesteśmy zgubieni

14.06.2021  13:42
Robert Lewandowski dziś nie zagra?!
Robert Lewandowski dziś nie zagra?! Fot: Piotr Hukalo/East News

Robert Lewandowski dziś, kiedy odbędzie się pierwszy ważny mecz Polaków na Euro, nie zagra?! Zatwardziali kibice są przerażeni taką możliwością, to w końcu najmocniejszy filar naszej drużyny...

Robert Lewandowski to najlepszy piłkarz, jakiemu przyszło grać w naszej reprezentacji. Przeciwnicy się go boją, Polacy go kochają, a dziś przed nim debiut w pierwszym, ważnym meczu na Euro. Polska zmierzy się ze Słowacją.

Niestety, kibice mają poważne obawy co do tego, czy Robert Lewandowski w ogóle wyjdzie na murawę. Niedawno nasza drużyna poddała się szczepieniu przeciwko Covid-19, a jak wiadomo, czasem przyjęcie preparatu powoduje uczucie rozbicia i gorączkę. W takim stanie nie należy grać ważnego meczu!

Robert Lewandowski nie wyjdzie dziś na boisko?!

Jeśli Robert Lewandowski będzie dziś niedysponowany - filar polskiego ataku zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. Kibice byliby też bardzo niezadowoleni, na występ Lewego i jego pierwszego gola czeka cała Polska.

Dodatkowo piłkarz musi zmierzyć się z presją, która leży na jego barkach. Wszyscy spodziewają się po nim absolutnie rewelacyjnego występu. Często, kiedy występuje takie ciśnienie natury psychicznej - organizm również potrafi odmówić posłuszeństwa. Oby w przypadku Roberta Lewandowskiego do tego nie doszło!

Euro zaczęło się z resztą od straszliwych scen. Podczas meczu Dania-Finlandia zemdlał piłkarz Christian Eriksen - jak się okazało, mężczyzna doznał na boisku zawału serca i nagłego zatrzymania krążenia. Na szczęście udało się go uratować, ale kibice do tej pory nie mogą się otrząsnąć z tego, co widzieli.

Obyśmy nie musieli być więcej świadkami takich scen.

Czytaj także
Przeczytaj więcej