18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To już czas?

Robert Lewandowski na EMERYTURZE?!

12.10.2021  20:18
Robert Lewandowski na emeryturze
Robert Lewandowski na emeryturze Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Robert Lewandowski jest teraz jednym z najbardziej wziętych piłkarzy świata. Już dawno przekroczył jednak 30-tkę, a to sprawia, że coraz częściej myśli o emeryturze. Na szczęście piłkarz jest przygotowany na każdą ewentualność.

Robert Lewandowski cieszy się obecnie fenomenalną passą sportową i prywatną. Jest szczęśliwym mężem pięknej Anny Lewandowskiej i ojcem dwóch córeczek — Klary i Laury. Czy niedługo w jego życiu zabraknie ukochanej piłki nożnej?

Robert Lewandowski na emeryturze

Świat zawodowego sportu jest brutalny. Na sportową emeryturę przechodzi się znacznie wcześniej, niż we wszystkich innych branżach. Czy to właśnie czeka wkrótce rozchwytywanego Roberta Lewandowskiego, który dawno przekroczył 30-tkę?

Mam wiele opcji, do których zacząłem przygotowywać się jako piłkarz już w wieku 27 lat. W tej chwili nie mogę ci powiedzieć, czy będę trenerem, czy nie. W tej chwili nie chce nim być, ale może po 2-3 latach, kiedy przejdę na emeryturę, będę za tym tęsknić, za szatnią

- mówił Robert Lewandowski.

Poza piłką nożną, Lewandowski już teraz zajmuje się prowadzeniem wraz z żoną kilku biznesów, także zawodowo i finansowo z pewnością jest dobrze zabezpieczony. Nie wyobrażamy sobie, by mogło być w tej kwestii inaczej. Czy na emeryturze stanie się biznesmenem? 

Przygotowuję się, wybiorę najlepszą opcję, a przede wszystkim taką, która mnie uszczęśliwi

- podkreślił reprezentant Polski.

logo Tu się dzieje