18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

500+ wymięka

Robią PiS konkurencję! Rozdają Polakom pieniądze za darmo

16.02.2021  16:24
Jak zarobić szybko pieniądze? Radio ZET robi PiS konkurencję i rozdaje pieniądze
Jak zarobić szybko pieniądze? Radio ZET robi PiS konkurencję i rozdaje pieniądze Fot: Planeta.pl

Podobno w życiu nie ma nic za darmo, szczególnie w Polsce. A jednak, Radio ZET postanowiło zakrzywić polską rzeczywistość. Okazuje się, że wystarczy otworzyć drzwi, by dostać 1000 złotych. Nie, to nie przepowiednia jasnowidza Jackowskiego lub zwiastun końca świata. Te pieniądze na serio istnieją i już trafiają do ludzi.

Zima zaczyna odpuszczać, a w powietrzu czuć już wiosnę i… gotówkę. Rząd właśnie stracił monopol na rozdawanie pieniędzy, a prezes wymięka ze swoim malutkim 500+. Radio ZET postanowiło każdego dnia uszczęśliwiać Polaków finansowo. Jak czytamy na radiozet.pl, ruszyła nowa zabawa, w której codziennie można dostać przynajmniej 1000 złotych. Zarobienie takiej sumy chyba jeszcze nigdy nie było tak proste, bo wystarczy zrobić… prawie nic.

 

ZET Kurier dostarcza pieniądze za darmo

 

Jak szybko i łatwo zarobić? Wystarczy wypełnić formularz dostępny na konkursy.radiozet.pl i czekać. Akcja już ruszyła, a Kamil Nosel z Radia ZET codziennie wybiera jedną osobę, której osobiście dostarcza gotówkę do domu. Gdy usłyszysz dzwonek na antenie radia, masz 30 sekund, by otworzyć drzwi i przytulić zacną sumkę.

 

Czy to działa? Przekonała się o tym już pani Zofia z Warszawy.

 

Zaczynamy od 1000 złotych, ale tej kasy może być więcej. Jak to działa? Jeśli nikt nam nie otworzy drzwi, to pieniądze przechodzą do puli na kolejny dzień. Kiedy zagramy dzwonek do drzwi macie 30 sekund, aby sprawdzić, czy ZET Kurier nie czeka przed Waszymi drzwiami – wyjaśnia radiozet.pl.

Czy rząd podejmie rękawicę i przebije tę akcję? Prezes PiS musiałby chyba osobiście wchodzić przez komin z pieniędzmi…

Nowy konkurs Radia ZET. Można wygrać pieniądze z dostawą do domu

Czytaj także
Przeczytaj więcej