18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gratulacje spływają

Rodzina Lewandowskich się POWIĘKSZY. Anna przekazała wiadomość

08.02.2022  13:28
Anna Lewandowska mówi o powiększeniu rodziny
Anna Lewandowska mówi o powiększeniu rodziny Fot: Mateusz Jagielski/East News

Anna Lewandowska w czasie popularnego w sieci Q&A przekazała fanom bardzo radosną wiadomość. Rodzina jej i Roberta wkrótce znowu się powiększy. Do sportowców już teraz spływają gratulacje.

Anna Lewandowska i jej mąż Robert regularnie znajdują się na świeczniku publicznej uwagi. Oboje potrafią również skutecznie podsycać uwagę mediów i osób nimi zainteresowanych. 

Ostatnio Anna Lewandowska na swoim profilu w social mediach zorganizowała popularne Q&A, czyli serię pytań od fanów. Podczas tej zabawy żona najsłynniejszego polskiego piłkarza ogłosiła radosną nowinę.

Anna Lewandowska mówi o powiększeniu rodziny

Cała sytuacja ma się wydarzyć niebawem. Okazuje się, że powiększenie rodziny Lewandowskich nastąpi już niedługo, jednak fani piłkarza i trenerki muszą mieć na uwadze, że nowym członkiem familii kapitana kadry będzie piesek.

Chociaż Anna Lewandowska jest uczulona na sierść psa, to nie zamierza pozbawiać dzieci i męża radości, jaką przynosi wszystkim posiadanie pupila. Zawsze da się bowiem znaleźć wyjście z patowej sytuacji.

O piesku marzymy od dawna! Ale na razie szukamy takiego, który nie będzie mnie uczulał

- powiedziała Anna Lewandowska swoim fanom na mediach społecznościowych.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy słodki pieseczek zamieszka wraz z Lewandowskimi. Z całą pewnością będzie to jednak przemyślana i podjęta bardzo świadomie decyzja piłkarza i jego żony.