szczęśliwa rodzinka

Roxie Węgiel czeka na dzidziusia. Pokazała ojca

24.01.2020  15:17
Roxie Węgiel czeka na dzidziusia. Pokazała ojca
Roxie Węgiel czeka na dzidziusia. Pokazała ojca Fot: Instagram/stwórca_roxie

Roksana Węgiel postanowiła podzielić się z fanami życiem prywatnym. Gwiazdce niedługo powiększy się rodzina, wcześniej jednak pokazała ojca.

Roksana Węgiel miała ogłosić niedawno, że wkrótce będzie zmuszona zawiesić swoją karierę. 16-latka czeka bowiem, aż na świat przyjdzie mały "Węgielek" i chciałaby poświęcić mu trochę czasu. Nowy członek rodziny ma się pojawić na świecie już na początku lutego, a tymczasem...

Stwórca Roxie

Tymczasem Roxie postanowiła pokazać światu ojca maleństwa. W Instastory umieściła zdjęcie z Rafałem Węglem - swoim tatą i jednocześnie tatą jej przyszłego braciszka. Oboje nie mogą doczekać się narodzin Tymka!

Roxie ma już jednego brata, niedługo będzie ich dwóch. Zdaje się jednak, że ojciec dwójki (a wkrótce trójki) zdecydowanie faworyzuje najstarszą córkę. W grudniu założył konto na Instagramie, na nim reklamuje się jako "Stwórca Roxie".

Jak widać, nie dość, że ma przymioty boskie, to i chwali się stworzeniem jedynie dziecięcej bogini. Czy to oznacza, że reszta dzieci jest dla niego mniej ważna? A może po prostu próbuje uszczknąć coś ze sławy córki i zrobić na dziewczynce internetową karierę?

Roksana Węgiel pokazała ojca
Przeczytaj więcej
Komentarze