18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czuć w tym rękę Donatana

Węgiel zrobiła TO z Ekipą. Hit gorący jak lody

Wojciech Kozicki
28.06.2021  18:46
Węgiel zrobiła TO z Ekipą. Hit gorący jak lody

Co robią razem Roksana Węgiel i Ekipa Friza? MUZYKĘ! Fani Ekipy już trą kolanami niczym panny na wydaniu, bo lada dzień dostaną debiutancki album muzyczny  „Sezon 3”. Właśnie pojawił się debiutancki singiel, którego perłą jest gościnny udział Roxie Węgiel.

Ekipa Friza znowu szykuje się na eksplozję popularności i rwącą rzekę pieniędzy. Youtubrze pod wodzą 24-letniego Karola Wiśniewskiego szturmem wchodzą na rynek muzyczny, prezentując album muzyczny „Sezon 3”. Za produkcję większości utworów odpowiada Donatan, pełniący rolę producenta wykonawczego projektu. Wiadomo również, że w piosence promującej wydawnictwo palce maczała również Cleo.

Piosenka Roxie Węgiel i Ekipy Friza. Popularniejsza niż lody?

Na płycie będzie można usłyszeć również Roksanę Węgiel. Zaśpiewała w piosence „Napad na bank”, która została wybrana na singiel. Wiadomo już, że będzie to ostatni singiel przed premierą albumu muzycznego. Jak się można spodziewać, zwyciężczyni Eurowizji jako jedyna kompetentna muzycznie osoba w składzie i chyba jako jedyna potrafiąca śpiewać, wykonuje w utworze melodyjny refren.

Tromba, Marcysia i Roxie przy akompaniamencie przestrzennych partii instrumentów i rozmarzonego vibe'u, wyśpiewują pozornie miłosny i emocjonalny tekst, napisany prozą życia, stanowiący pokłosie ich komercyjnego sukcesu – czytamy w opisie piosenki.

Ekipa Friza i Roksana Węgiel – Napad na bank (Teledysk)

Czytaj także
Przeczytaj więcej