18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Religijny koncert

Węgiel współpracuje z Rydzykiem [WIDEO]

Wojciech Kozicki
16.09.2022  15:05
Roksana Węgiel i Rydzyk promują Michalickie Spotkania Młodych
Roksana Węgiel i Rydzyk promują Michalickie Spotkania Młodych Fot: Maciej Napora/East News

Roksana Węgiel to religijna pieśniarka i nigdy kryła swojej wiary w Boga. Teraz okazuje się, że wystąpi na katolickiej imprezie na Michalickich Spotkaniach Młodych. Występ Roxie promują Tadeusz Rydzyk i Telewizja Trwam. Czy będzie do dla niej wizerunkowa Golgota?

Roksana Węgiel to już nie 13-letnia gwiazdka z „The Voice Kids” i Eurowizji Junior. To 17-letnia, wyzywająca i dojrzała diwa polskiej piosenki z karierą rozpędzoną jak pociąg Pendolino. Nie zapomina jednak o swoich katolickich korzeniach. Wkrótce pojawi się na imprezie konserwatywnego środowiska. Będzie jedną z gościń Michalickich Spotkań Młodych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-18 września 2022 roku w Miejscu Piastowym. 

Roksana Węgiel i Rydzyk promują wspólny koncert religijny

Ten koncert to spełnienie marzeń i mokry sen katolickiej młodzieży. Pojawią się tam nie tylko Roksana Węgiel, ale gośćmi będą również ks. Jakub Bartczak, ks. Maciej Czaczyk, ks. Krzysztof Kołtunowicz, ks. Sebastian Picur, chrześcijański zespół niemaGOtu oraz Tau, raper i ambasador Światowych Dni Młodzieży 2016. Dla katolików to lineup marzeń!

Tysiące młodych ludzi i wielka scena gotowa na wielkie wydarzenie! Gwarantowana radość, uśmiech i entuzjazm, spontaniczność, kreatywność, otwartość, a wszystko w Bożym klimacie w „domu u Ojca”, pod opiekuńczymi skrzydłami św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. Przyjedź, módl się i baw! – zapowiadają koncert księża. (krosno112.pl)

Koncert promuje w mediach społecznościowych Telewizja Trwam Tadeusza Rydzyka. W krótkim materiale wideo Roksana Węgiel do udziału w wydarzeniu.

Wierni fani Roksany Węgiel na pewno pamiętają, że wokalistka w wywiadach zaznaczała, że jest osobą wierzącą. W rozmowie z redakcją pomponik.pl wyznała, że wszystko, co osiągnęła, zawdzięcza Bogu. Wokalistka zaznaczyła, że regularnie chodzi do kościoła i się spowiada, a wyznania nie łączy z polityką – przypomina Radio ZET.

Roxie Węgiel z Rydzykiem promują Michalickie Spotkania Młodych

Czytaj także