18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Martyniuk przy nich wymięka

Ile Węgiel i Gabor zarabiają za koncerty?

Wojciech Kozicki
27.12.2019  18:45
Roksana Węgiel i Viki Gabor zarabiają ogromne pieniądze... i nie mają do nich dostępu
Roksana Węgiel i Viki Gabor zarabiają ogromne pieniądze... i nie mają do nich dostępu Fot: YouTube

Roksana Węgiel i Viki Gabor to już prawdziwe gwiazdy. Wystepy na Eurowizji zapewniły im szokujące stawki za koncerty jak na ich wiek. Wiemy ile zarabiają za pojawienie się na scenie! Za taką gażę Roxie może być kim chce…

Roksana Węgiel po Eurowizji Junior rozpala Polaków, co przekłada się na ogromne pieniądze. Występuje w reklamach, napisała książkę, a do tego gra mnóstwo koncertów. „Wirtualna Polska” donosi, że młoda gwiazda za występ zgarnia aż 30 tys. złotych! Na 2020 rok ma zaplanowane kilkanaście koncertów, za które zarobi 360 tys. złotych! Dodatkowo reklamodawca, który chciałby ją zatrudnić, musi przygotować aktualnie 200-300 tys. złotych. Co ciekawe, Party.pl dla porówniania podaje, że Zenek Martyniuk za koncert zgarnia... 25 tys. złotych. Co za przekorny los...

4fun.tv przypomina, że na razie 14-latka nie ma podobno dostępu do swoich pieniędzy. Do czasu aż osiągnie pełnoletność, jej majątkiem zarządzają rodzice.

Roksana Węgiel i koncerty

Ceny biletów na koncert Węgiel wynoszą kilkadziesiąt złotych. Plotek.pl informuje jednak, że za Meet&Greet VIP, spotkanie z gwiazdą i nagranie z nią coś na swojego Tik Toka trzeba zapłacić 300 złotych. Wejście na backstage kosztuje już nawet 1000 złotych.

Viki Gabor koncerty

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior w Gliwicach piosenką „Superhero”. Już daje koncerty, a zgodnie z informacjami Wp.pl, za wykonanie 2-3 piosenek zgarnia nawet 20 tys. złotych. 12-latka może liczyć również na ogromną gażę za sylwestra w Zakopanem, podczas którego zaśpiewa u boku największych gwiazd.

Roksana Węgiel - Potrafisz:

Viki Gabor - Superhero - Eurowizja wideo:

logo Tu się dzieje