18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Roxie, lody i disco polo

Mroczna przeszłość Węgiel. "Spotkałem ją, gdy zamawiała drinka"

13.01.2020  15:08
Roksana Węgiel i disco polo? To nie jest teledysk dla dzieci!
Roksana Węgiel i disco polo? To nie jest teledysk dla dzieci! Fot: YouTube/Rompey Oficjalny

Co robiła Roksana Węgiel zanim zaczęła się jej kariera po „The Voice Kids”? Dla niektórych może być to mroczna i kompromitująca przeszłość. Okazuje się, że Roxie miała epizod z muzyką disco polo! Pojawiła się w pewnym pikantnym teledysku – co na to jej obecni fani?

Roksana Węgiel idzie jak burza – wygrała Eurowizję dla dzieci, pokonała konkurencję w „The Voice Kids”, wydała książkę, a jej piosenki takie jak „Anyone I want to be” robią w furorę w radiach, internecie i na koncertach. Okazuje się jednak, że tak naprawdę, Roxie zaczynała od disco polo!

Internet nie zapomina i nie wybacza. Okazało się, że Roksana Węgiel 4 lata temu wzięła udział w teledysku do utworu „Mam obsesję”, który wykonał Rompey. Jest to piosenka o miłości, ale raczej o takiej, o której dzieci w jej wieku niekonicznie powinny już wiedzieć...

Spotkałem ją, gdy zamawiała drinka. Jej piękne usta wypełniała szminka. Niecała chwilka i czuję, że to ona spędzi ze mną wieczór i będzie tylko moja – brzmi fragment tekstu piosenki „Mam obsesję”.

Wokalista zespołu Rompey śpiewa o podobojach miłosnych i planach na upojny wieczór. Przeplatane jest to ujęciami z Roksaną, która z kolegą wyjeżdża i nie żałują sobie słodkich przyjemności w kawiarni. Czy jednak dziecko powinno być angażowane do teledysków o tak jednoznacznym i pikantnym przesłaniu?

Widzą ją coraz lepiej, zaraz ją zbajeruję. Kochanie, jak się bawisz? Ja zaraz zeświruję. Twoje spojrzenie sprawia, że jest jeszcze gorącej... - śpiewa Rompey.

Rompey i Roksana Węgiel - teledysk do "Mam obsesję":

Przeczytaj więcej
Komentarze