18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Roksana wyczesana

Węgiel zmieniła fryzurę. Jest nie do poznania!

Wojciech Kozicki
26.02.2020  10:26
Roksana Węgiel i nowy wizerunek - czy to zmiana na stałe?
Roksana Węgiel i nowy wizerunek - czy to zmiana na stałe? Fot: Facebook/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel dba o to, by w mediach było o niej głośno. Dziura w spodniach, informacje o dziecku, wyznanie wiary… Roxie wie jak podgrzać atmosferę. Teraz na Instagramie pokazała nową fryzurę i media społecznościowe śpiewającej nastolatki się zagotowały!

Polacy drżą ze strachu i zimna, bojąc się koronawirusa rozpuszczającego serca i morderczej grypy. Tymczasem Roksana Węgiel smaży się w tropikalnym słońcu i odpoczywa w cieniu palm – właśnie powiadomiła swoich fanów, że jest na Dominikanie na przylądku Punta Cana!

Zwyciężczyni Eurowizji postanowiła zaszaleć i żyć zgodnie z tytułem swojej piosenki „Anyone I want to be". Skromna fryzura to już przeszłość! Teraz na głowie ma neonowe warkoczyki w wyzywającym kolorze. Media podejrzewają, że to odpowiedź na światowe trendy, które lansują największe gwiazdy muzyki.

Fani są zachwyceni nową fryzurą Roxie, czemu dali upust w komentarzach pod zdjęciem. Zgodnie z polską tradycją, zazdroszczą jej też wakacji na Dominikanie.

Cudownie wyglądasz w warkoczach – napisała Maja.

Nie poznałam Roksany – zdziwiła się Klara

Roksana Węgiel i nowa fryzura
Roksana Węgiel i nowa fryzura Fot: Instagram/radio_eska
Przeczytaj więcej
Komentarze