18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pisanie idzie jej śpiewająco?

Roksana Węgiel wydaje książkę. To już bestseller!

09.11.2019  13:07
Roksana Węgiel wydaje książkę - to na pewno nie ostatni rozdział w jej karierze
Roksana Węgiel wydaje książkę - to na pewno nie ostatni rozdział w jej karierze Fot: Karol Makurat/REPORTER/East News

Roksana Węgiel rozpala Polaków, a jej kariera rozpędza się jak Pendolino. „Voice Kids” i wygrany 16. „Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci” oraz debiutancka płyta to dla niej za mało. Młoda wokalistka napisała książkę.

Roksana Węgiel ma kolejny sukces na koncie i zgodnie z tytułem swojej piosenki, może być kim chce. A tym razem chce być pisarką, bo na rynku ukaże się jej debiutancka książka „The X Book".

Premiera „dzieła” zapowiedziana jest na 16 listopada. Jak podaje chillizet.pl, już teraz na stronie Empiku można znaleźć informację, że jest to bestseller. Cena wynosi 31,49 zł.

Uspokajamy, Roxie nie napisała jeszcze autobiografii.

Uwaga! Startujemy! Ty, twoja bff, no i ... Roksana Węgiel z przyjaciółmi. To prawdziwa petarda dla wszystkich, którzy mają  swoje pasje, lubią to, co robią i wierzą, że marzenia się spełniają. The X Book to świat ludzi kreatywnych, którzy są dla nas ważni, więzi, wartości, wspomnień. To świat pełen pomysłów na każdy nadchodzący dzień. Nie trać czasu. Łap każdy dzień, żyj z całych sił. Zaczynamy! – informuje wydawnictwo Books and Fun.

logo Tu się dzieje