18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Najmniejszy członek rodziny w jej rękach?

Węgiel przerywa karierę muzyczną. Ciąża i dziecko!

08.01.2020  15:15
Roksana Węgiel idzie na urlop - zajmie się dzieckiem
Roksana Węgiel idzie na urlop - zajmie się dzieckiem Fot: Piotr Korczak/REPORTER/East News

Roksana Węgiel, to wielka gwiazda, ale kariera nie jest dla niej najważniejsza. Okazuje się, że chociaż zarabia gigantyczne pieniądze za koncerty i reklamy, to zamierza zrobić sobie przerwę. Powodem są… ciąża i dziecko!

Roxie Węgiel atakuje polski rynek muzyczny jak rozjuszony dzik. Występuje w reklamach, wydała książkę, wygrała „The Voice Kids”, a stacje radiowe grają jej piosenki bez opamiętania. Jest na szczycie, ale jak podaje „Super Express”, nastolatka zapowiedziała przerwę. Wiemy już nawet, jak długo fani będą musieli radzić sobie bez Roxie.

Ciąża u Węgiel - będzie miała kolejnego brata

Mama Węgiel jest w trzeciej ciąży, a dziecko przyjdzie na świat w lutym. Ma to być chłopiec o imieniu Tymoteusz. Gwiazda zamierza zająć się najmłodszym bratem i z tego powodu na miesiąc da sobie spokój z karierą muzyczną.

Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę siedzieć czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim – oświadczyła Węgiel w rozmowie z „Fleszem”.

Przypomnijmy, że do tej pory nawet miłość i romans z zagranicznym wokalistą nie odciągnęły Węgiel od muzycznej kariery. Tymoteusz może czuć się więc szczególnie wyróżniony.

logo Tu się dzieje