18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Roksana napakowana

Mokra Węgiel. Pokazała zdjęcie "po akcji"

07.02.2020  15:15
Roksana i sport - to wokalistka na medal?
Roksana i sport - to wokalistka na medal? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Roksana Węgiel to nie tylko Eurowizja, reklamy i popularne piosenki takie jak „Anyone I want to be”. Roxie dba także o formę i właśnie na Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem z siłowni.

Ronnie Ferrari nie wytrzymał i przerwał karierę, musiał wyhamować na autostradzie kariery. Tymczasem Roksana Węgiel najwyraźniej nie ma zamiaru zatrzymać się w drodze po kolejne sukcesy i dba o formę, by grać kolejne koncerty. Pokazała fanom zdjęcie, na którym spocona i zadowolona wystawia język po treningu.

Nastolatka na Instagramie pokazała zdjęcie po sportowych zmaganiach, ale dla jej fanów nie jest to zaskoczeniem. W wywiadach Roksana wyznaje, że jej życie od dawna było związane ze sportem i zawsze dba o formę.

Od dziecka trenowałam wiele rzeczy – między innymi taniec towarzyski i hip-hop. Potem wpadłam na pomysł akrobatyki sportowej. W moim rodzinnym Jaśle nie było żadnych tego typu zajęć, więc przez trzy miesiące jeździłam do Rzeszowa, żeby ćwiczyć. Później znalazłam w Internecie informację, że w naszym Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji jednak są jakieś zajęcia z akrobatyki. Poszłam tam i trafiłam akurat na trening judo. Spodobało mi się i już tam zostałam. Może ten sport nie pasuje do dziewczyn, ale naprawdę mogłam odreagować na treningach wszystkie emocje. Zresztą, dzięki judo zaczęła się też moja przygoda ze śpiewaniem – opowiedziała o swojej młodości Węgiel. (Plejada.pl)

Wokalistka na szczęście porzuciła sporty walki dla śpiewania. Teraz siła jest jej jednak szczególnie potrzebna, bo musi udźwignąć ciężar sławy.

logo Tu się dzieje