18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Roksana przez chorobę rozkładana

Węgiel jest CHORA. Co dalej z karierą?

11.10.2021  14:44
Roksana Węgiel chora na grypę. Jej kariera wisi na włosku?
Roksana Węgiel chora na grypę. Jej kariera wisi na włosku? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Roksana Węgiel pędzi po autostradzie sukcesu jak szalona. Niestety, musi się zatrzymać i zjechać na pobocze, bo JEST CHORA. Przekazała na Instagramie, że dopadła ją GRYPA! Oby tylko przeziębienie nie wpłynęło na jej wokal, bo nie wyobrażamy sobie polskiej sceny muzycznej bez głosu Roxie!

Roksana Węgiel ma dopiero 16 lat, a osiągnęła już WSZYSTKO i ciągle chce więcej.  Jednak jej kariera została nagle i brutalnie zatrzymana, a miliony fanów wstrzymały oddech i pewnie dzisiaj nie zasną. Roxie zaniemogła, ponieważ dopadła ją CHOROBA!

Roksana rozgorączkowana. Jak się czuje młoda gwiazda?

Młoda diwa opublikowała w internecie nagranie, w którym wyznała, że walczy z chorobą. Na jej InstaStory dowiedzieliśmy się, że Węgiel jest przeziębiona i osłabiona. Mamy nadzieję, że jak najszybciej stanie na nogi, bo przecież ma lada moment pojawić się w wielkim telewizyjnym show i zarobić BARDZO DUŻO!

Roksana musi teraz wyjątkowo o siebie dbać. Nie może dopuścić, by pojawiły się powikłania po grypie, które mogłaby wpłynąć na jej zjawiskowy wokal. Przypominamy, że Maryla Rodowicz z powodu zapalenia krtani być może za chwilę będzie musiała zakończyć karierę.

Roksana Węgiel ujawniła - jest CHORA. Jak to wpłynie na jej karierę?
Roksana Węgiel ujawniła - jest CHORA. Jak to wpłynie na jej karierę? Fot: Instagram

logo Tu się dzieje