18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezły news!

Roksana Węgiel ma chłopaka! Nie za wcześnie na ekscesy?!

28.04.2022  10:15
Roksana Węgiel na nowego chłopaka!
Roksana Węgiel na nowego chłopaka! Fot: Pawel Murzyn/East News

Roksana Węgiel jest jeszcze bardzo młoda, ale już zaangażowała się w coś uczuciowo. Czy piękna piosenkarka nie straci do reszty głowy z uwagi na uczucie, które obecnie rozpala jej wyobraźnię?

Roksana Węgiel wyraźnie ma już wyraźnie dość bycia dziecięcą gwiazdą i chce stać się dorosłą kobietą. Nie wszystkim fanom się to podoba - wielu z nich twierdzi, że dziewczynka powinna nieco zwolnić. Piosenkarka nic sobie z tego nie robi i wciąż dalej idzie w stronę spraw przeznaczonych dla osób starszych.

Roxie nie tylko wydała bardzo dorosłą płytę, ale również weszła w związek. W jednym z wywiadów zdradziła intymne szczegóły o tym, co łączy ją z jej chłopakiem. Wcześniej była związana z dziecięcym gwiazdorem, którego poznała na Eurowizji Junior w Mińsku.

Roksana Węgiel na nowego chłopaka!

Od czasu rozstania z Danielem Yastremskim Roksana Węgiel wytrwale trzymała swoje życie prywatne z dala od mediów. Teraz zrobiła wyjątek i ujawniła, że pojawił się w jej życiu ktoś wyjątkowy. "Możecie nam życzyć wszystkiego dobrego" - komentuje zadowolona z siebie 17-latka.

Jest coś na rzeczy. Nie chcę ruszać tego tematu medialnie. Zostawiam to dla siebie i dla niego

- zaznaczyła gwiazdka w wywiadzie dla portalu JastrząbPost.

Czekacie na ujawnienie wizerunku ukochanego rozkwitającej Roksany Węgiel?