18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szczerze

Roxie Węgiel nie boi się koronawirusa. Postawiła na Boga

01.05.2020  17:47
Roxie Węgiel nie boi się koronawirusa. Postawiła na Boga
Roxie Węgiel nie boi się koronawirusa. Postawiła na Boga Fot: Roxie Węgiel/Instagram

Nastoletnia gwiazdka Roksana Węgiel szczerze wyznaje, że są rzeczy ważniejsze, niż koronawirus i ograniczenia. A przy okazji... marzy o dizajnerskiej maseczce.

Roksana Węgiel podobnie jak inne gwiazdy, nie ma dziś łatwo. Nie może występować i zarabiać, i jedyne miejsce, w którym może podtrzymywać swą popularność, to media, w tym Instagram. Na Instagramie w końcu pokazuje swą prawdziwą twarz - zmyła makijaż i w końcu wygląda jak dziecko.

W międzyczasie nie stroni oczywiście od wywiadów. Ostatniego udzieliła Interii. Tam też wyjawiła, że koronawirus nie jest jej straszny. Wręcz przeciwnie, dzięki niemu może spędzić więcej czasu z rodziną.

Nadrabiam szkołę i spędzam czas z rodziną. Wykorzystujemy ten czas na maksa, bo nie wiadomo, ile jeszcze takich chwil będzie

- mówi szczerze dziewczynka.

Roxie nie boi się wirusa

Przy okazji Roksana wyznała, że w końcu może poruszać się po świecie incognito. Kiedy nie ma makijażu, ludzie jej nie poznają, a w dodatku nosi na twarzy maseczkę.

Na razie mam taą zwykłą, ale zamierzam kupić sobie jakąś dizajnerską

- mówi Interii Roxie.

Przy okazji nastolatka przyznała, że koronawirus jej niestraszny. Jeździ sobie na rowerze i nawet gdy w Polsce obowiązywały surowe restrykcje, chodziła do kościoła.

Co niedzielę staram się być na mszy świętej - powiedziała. - Ograniczyli tylko liczbę osób do pięciu. Mieszkam w małym mieście i zawsze byłam jako piąta. Jak było za dużo osób, to ludzie wychodzili, bo stosują się do nowych zasad - zapewniła.

Przy okazji oznajmiła, że nie odczuwa różnicy w mszach świętych przed i w czasie kwarantanny. "Prywatna" msza nie była dla niej dziwna: "chodzę tam dla Boga" - oznajmiła Roksana.

Czytaj także
Przeczytaj więcej