18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gabor wygrała, Roxie pozamiatała

Wpadka Węgiel na Eurowizji. "O k..." [WIDEO]

25.11.2019  09:45
Viki Gabor i Roksana Węgiel na Eurowizji - wygrana, piosenka i wpadka - WIDEO
Viki Gabor i Roksana Węgiel na Eurowizji - wygrana, piosenka i wpadka - WIDEO Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior 2019 to już historia, a występ Viki Gabor z piosenką „Superhero” przyniósł Polsce zwycięstwo. Do historii przeszła też wpadka jaką popełniła Roksana Węgiel.

Viki Gabor wygrała 17. Konkurs Piosenki Eurowizji, który odbył się w hali Arena w Gliwicach, a jej piosenka „Superhero” zapewne stanie się hitem jak „Anyone I want to be”. Na Eurowizji była obecna oczywiście Roksana Węgiel jako zeszłoroczna zwyciężczyni konkursu w Mińsku i popełniła gafę.

Roxie była prowadzącą konkurs Eurowizji w towarzystwie Aleksandra Sikory i Idy Nowakowskiej. Jednak młoda wokalistka zaliczyła wpadkę, gdy wręczała Gabor statuetkę. Zapomniała, że ma włączony mikrofon i nagle poniosły ją emocje.

O kurde! Ale czad! – usłyszeli widzowie.

Eurowizja 2019 - wyniki

Viki Gabor przegrała w głosowaniu jurorów zajmując drugie miejsce. Jednak widzowie nie mieli wątpliwości, że to ona powinna wygrać Eurowizję i zdobyła 278 punktów. Tym samym Polska jako pierwsza w historii zwyciężyła ten konkurs dwa razu z rzędu.

Roksana Węgiel na Eurowuizji - WPADKA WIDEO:

Viki Gabor i Superhero - występ na Eurowizji 2019:

Viki Gabor - Time, Superhero, Roar - akustycznie w Radiu ZET:

logo Tu się dzieje