18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Węgiel przykoksuje na walkę?

Roxie na Fame MMA? Jest odpowiedź

04.11.2021  19:12
Roksana Węgiel w Fame MMA? W oktagonie poszłoby jej śpiewająco?
Roksana Węgiel w Fame MMA? W oktagonie poszłoby jej śpiewająco? Fot: Beata Zawadzka/East News

Roksana Węgiel jest jak dobry polski koks. Rozpala Polaków i sprawia, że w ich domach jest jakoś tak jaśniej i cieplej. Jednak nie samym śpiewem Roxie żyje i gwiazda wkrótce może sprawić, że zrobi się naprawdę GORĄCO. Okazuje się, że nastoletnia diwa może wystartować w FAME MMA!

Krew, mordobicie, mordercze ciosy, kruszone szczęki, dosiady jak diabli, brutalne nokauty, zabójcze dźwignie… a pośród tego 17-letnia Roksana Węgiel? Wszystko wskazują na to, że pieśniarka może wkrótce spróbować swoich sił w sportach walki. Zwyciężczyni Eurowizji Junior została zapytana o możliwą walkę w oktagonie, a jej odpowiedź jest wyjątkowo zaskakująca.

Roksana Węgiel o swojej karierze w przyszłości. Pójdzie w sport?

To jeden z fanów na Instagramie zapytał Węgiel o możliwą walkę na Fame MMA w przyszłości. Roxie odpowiedziała, że jest szansa, by kiedyś spróbowała swoich sił w mieszanych sztukach walki. Wyobrażacie sobie Roksanę Węgiel, która tłucze Martę Linkiewicz jak niedzielne schabowe?

Tak, jest taka szansa, wręcz jestem pewna, że kiedyś tam wystartuję -  odpowiedziała Roksana Węgiel. (Plejada)

Przypomnijmy jednak wypowiedź Roksany Węgiel dla Plejady o współprowadzeniu "You Can Dance – Nowa generacja" z Idą Nowakowską. Stwierdziła, że chciałaby skupić się na branży muzycznej. Czyby wokalistka zgrywała się na temat startu w oktagonie? Jeśli ktoś śpiewa z taką pasją "Anyone I want to be" to wierzymy, że naprawdę może być kim chce.

Mogłam się w końcu oderwać od rutyny i spróbować czegoś nowego. W przyszłości jednak widzę siebie tylko na scenie muzycznej i nie planuje zmieniać branży – zapowiedziała Roxie Węgiel.

Roksana Węgiel w Fame MMA? Czy w oktagonie poszłoby jej śpiewająco?
Roksana Węgiel w Fame MMA? Czy w oktagonie poszłoby jej śpiewająco? Fot: Instagram