18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ona ma tylko 16 lat! Gdzie są rodzice?

Węgiel rozpala dekoltem. Młoda damo, nie za wcześnie?

Wojciech Kozicki
12.05.2021  14:32
Węgiel pokazała za dużo? Ten dekolt budzi emocje i kontrowersje
Węgiel pokazała za dużo? Ten dekolt budzi emocje i kontrowersje Fot: Mateusz Jagielski/East News

Roksana Węgiel zgodnie z tekstem piosenki „Anyone I want to be”, stara się być kim chce. A obecnie chyba marzy jej się bycie niegrzeczną nastolatkę. Najpierw szokuje w „Dance dance dance”, a teraz ostro świeci dekoltem na Instagramie. Młoda damo, nie za wcześnie na takie harce?

Roksana Węgiel dorasta i to WIDAĆ! Wywoływała już kontrowersje w „Dance dance dance”, świeciła dziurą na pupie, a teraz pokazała zdjęcie, którego aż boimy się skomentować. Nastolatka na Instagramie zapozowała w wyzywający sposób, trzymając ręce na biodrach i pochylając się, eksponując przy tym dekolt.

Niegrzeczna Roksana Węgiel szokuje dekoltem

Roxie, co się z tobą dzieje? Gdzie to niewinne dziecię, które w 2018 roku wygrało "The Voice Kids"? Gdzie niewinna istotka, która była reprezentantką Polski w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci i odniosła spektakularny sukces z piosenką "Anyone I Want to Be"? Czy wkrótce Roxie będzie jak Doda z początków swojej kariery?

Warto przypomnieć, że  obecnie Roksana Węgiel robi furorę w programie "Dance, dance, dance", gdzie z Oliwią Górniak dotarła aż do finału. 16 latka została skrytykowana przez Idę Nowakowską, że podczas wykonywania choreografii Rihanny z gali MTV, była "wręcz wulgarna".

Dajcie znać co leci teraz u Was na wiosenno letnich playlistach. Ja non stop słucham "One Kiss". Ten numer mega kojarzy mi się z wakacjami – napisała Roksana Węgiel pod kontrowersyjnym zdjęciem na Instagramie.

Czytaj także