18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

śpiew jej nie wystarcza?

Roxie Węgiel namalowała obraz. Dobrze, że ukrywa ten "talent"

02.12.2019  11:12
Roxie Węgiel namalowała obraz. Dobrze, że ukrywa ten "talent"
Roxie Węgiel namalowała obraz. Dobrze, że ukrywa ten "talent" Fot: Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel spróbowała swoich sił w malowaniu. Stworzyła obraz, ale w sumie dobrze, że na co dzień zajmuje się śpiewaniem, nie łapaniem za kredki.

Roksana Węgiel nie ma chyba zbyt wiele czasu na naukę - ciągle koncertuje, występuje, bierze udział we wszelkiej maści imprezkach. Ostatnio zagościła w Polskim Radiu, w ramach akcji "Choinki Jedynki".

14-letnia gwiazdka, zdetronizowana przez Viki Gabor zwyciężczyni Eurowizji Junior, dostała bardzo poważne zadanie: musiała namalować obraz. Chwyciła więc za kredki i się zaczęło. I powstał anioł z wielkimi skrzydłami, z twarzą przypominającą lico młodej piosenkarki.

Roksana Węgiel namalowała obraz

"Obraz" oczywiście zachwycił część jej fanów i teraz trafi na licytację. Znając życie, ktoś zapłaci za niego kosmiczne pieniądze, ale to w sumie dobrze, bo te mają być przekazane na cele dobroczynne.

Roxie Węgiel już nie dziecko?

Tymczasem sama Roksana, choć jest dzieckiem i ma ledwie 14 wiosen, dziecko coraz mniej przypomina. Zmienia się w nastolatkę, zbyt mocno umalowaną i w wyzywających strojach. Na wizytę w radio wybrała na przykład bardzo krótką skórzaną miniówkę i bardzo wysokie, skórzane, wiązane botki. Na Instagramie coraz częściej pozuje z odsłoniętym brzuchem, robiąc typowo nastolatkowe dzióbki. Podoba wam się to dojrzewanie gwiazdki?

Czytaj także
Przeczytaj więcej