18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak Doda?

Roksana Węgiel nie jest już dzieckiem. Kusi w Sopocie

19.08.2021  13:29
Roksana Węgiel w Sopocie
Roksana Węgiel w Sopocie Fot: Piotr Matusewicz/East News

Roksana Węgiel wystąpiła w Top of the Top Sopot Festival 2021 i udowodniła jednocześnie, że nie jest już dzieckiem. Piosenkarka przeszła zaskakującą metamorfozę. Teraz stała się blondwłosą kusicielką. 

Roksana Węgiel musiała zostać jedną z tegorocznych gwiazd Top of the Top Sopot Festival 2021. Od lat młodziutka piosenkarka odnosi wielkie sukcesy, chociaż niedługo będzie musiała zmienić kategorię wiekową. 

Artystka zdecydowanie nie jest już dzieckiem. W czasie festiwalu zdecydowała się zaprezentować zaskakującą metamorfozę. Teraz Roksana Węgiel to drapieżna młoda kobieta. Mimo tego, że kończy dopiero 16 lat — wygląda na znacznie więcej.

Roksana Węgiel jest już dorosła?!

Dodatkowo Roksana Węgiel zdecydowała się na pofarbowanie włosów. Teraz jest blondynką, niczym nieprzypominającą nieśmiałej szatynki, która wygrała lata temu Eurowizję Junior i zdobyła wielką popularność.

Roksana Węgiel w czasie Top of the Top Sopot Festival 2021 musiała również wykazać się wielką dojrzałością, kiedy organizatorzy pomylili ją z rywalką — Viki Gabor. W pewnym momencie jeden z prezenterów zapowiedział artystkę następująco:

Roksana zdobyła historyczne, drugie z rzędu zwycięstwo na Eurowizji Junior

To nieprawda. Drugie zwycięstwo zdobyła właśnie Viki Gabor, a Roksana Węgiel wygrała pierwszą w Eurowizję Junior, wyciągając Polskę z krainy porażki raz na zawsze. Sama Roksana nie zareagowała na pomyłkę, jak przystało na osobę prawie dorosłą.

Podoba Wam się w takiej odsłonie?