18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

katusze gwiazdki

Węgiel nie wytrzymuje w domu. A będzie musiała, bo dziecko w drodze

09.01.2020  11:54
Węgiel nie wytrzymuje w domu. A będzie musiała, bo dziecko w drodze
Węgiel nie wytrzymuje w domu. A będzie musiała, bo dziecko w drodze Fot: Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel nie ma lekko. W jej życiu niedługo pojawi się dziecko i będzie musiała zostać na dłużej w domu. Tymczasem biedaczka nie potrafi spędzić w nim nawet kilku dni.

Idolka najmłodszych nastolatków i dzieci Roksana Węgiel zapowiedziała, że zawiesza karierę muzyczną. Powód? Bobas! W jej rodzinie wkrótce pojawi się mały "Węgielek". Zanim jednak świat znów się dla niej wywróci do góry nogami, Roxie udzieliła króciutkiego wywiadu Faktowi. W nim wyznała, że jej dzieciństwo skończyło się zdecydowanie za wcześnie!

Całe moje życie odwróciło się o 180 stopni. I wiem, że trochę musiałam zrezygnować z dzieciństwa, bo jednak nie mam czasu normalnie spotykać się z przyjaciółmi

- powiedziała o swojej karierze muzycznej.

Katusze nadciągają

Braciszek piosenkarki przyjdzie na świat już w najbliższych tygodniach. Roxie zapowiedziała, że gdy się już urodzi, zechce zostać z nim w domu na dłużej. Jak to zniesie? Będzie jej ciężko. Sama wyjawiła bowiem, że nie potrafi wytrzymać bez blasku fleszy nawet kilku dni. Rodzinne zacisze i "zwykłe życie" nie są już dla niej.

Nie potrafiłabym żyć bez koncertów i fanów. Ostatnio miałam więcej wolnego i byłam kilka dni w domu. Okazało się, że po dwóch dniach już miałam dość siedzenia

- powiedziała.

Przeczytaj więcej
Komentarze