18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jeśli Bóg istnieje, to właśnie zdębiał

Węgiel mówi o Kościele. W TVP dzisiaj nie zasną

Wojciech Kozicki
26.08.2021  12:08
Czy Roksana Węgiel chodzi do kościoła? Oto jej wyznanie wiary
Czy Roksana Węgiel chodzi do kościoła? Oto jej wyznanie wiary Fot: TRICOLORS/East News

Jakiego wyznania jest Roksana Węgiel? Współprowadząca program w TVP wyznała, że jest mocno wierząca. W rozmowie z Pomponikiem opowiedziała jak bardzo wierzy w Boga i jak trudno jest modlić się celebrytce w kościele. Czy Roxie się spowiada? Jaki jest jej stosunek do księży?

Roksana Węgiel nigdy nie ukrywała, że jest fanką Kościoła i zagorzałą katoliczką. W najnowszym wywiadzie dla portalu Pomponik zaskoczyła jednak wyznaniem jak bardzo jest wierząca. Idolka nastolatek na serio prowadzi pobożny tryb życia i chodzi do spowiedzi, czy po prostu chce się przypodobać przełożonym w TVP? Przypominamy, że niedawno śpiewała w mediach publicznych podczas koncertu chrześcijańskiego…

Węgiel wyznała, że Bóg pełni wielką rolę w jej życiu, a co więcej młoda pieśniarka nie wstydzi się wiary i wyznawanych wartości. Przyznała, że wszystko co w życiu osiągnęła, zawdzięcza Bogu. Jeśli natomiast chodzi o kontrowersje dotyczące instytucji kościelnych, podkreśliła, że Kościół to dla niej przede wszystkim wspólnota ludzi łączących się w miłości do Boga. Nie wchodzi w politykę Kościoła „bo wiadomo jak jest”.

Wyznanie wiary Roksany Węgiel

Młoda diwa ubolewa, że gdy pojawia się w świątyni, nie może się w spokoju pomodlić. Nawet w Domu Bożym fani chcą robić sobie z nią zdjęcia. Stara się jednak nie odmawiać fanom po mszy.

Czy Roksana Węgiel się spowiada?

To jest stresujące, krępujące, ale spowiadam się Bogu. Ksiądz z prawidłowego powołania nie powinien spoglądać na to kim jestem. Znam takich, którzy mają szczerą miłość do tego, co robią – powiedziała Roxie Węgiel. (Pomponik)

Sądzicie, że po tym wywiadzie prezes Kurski sypnie ofertami i pieniędzmi jak z rękawa?

Roksana Węgiel o Kościele, księżach i spowiedzi [WIDEO]

logo Tu się dzieje