18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

czarne chmury

Roxie Węgiel popełniła przestępstwo?! Mała gwiazdka oskarżona

03.06.2020  20:17
Roksana Węgiel oskarżona o plagiat
Roksana Węgiel oskarżona o plagiat Fot: Instagram/Roxie Węgiel

Kolejne problemy nastoletniej gwiazdki. Roksana "Roxie" Węgiel wpadła w poważne tarapaty. Właśnie została oskarżona o kradzież, a dokładniej... plagiat.

Roksana Węgiel nie ma łatwego życia. Zaledwie 15-letnia gwiazdka od dawna pozuje na dorosłą, nie w głowie jej szkoła, zaliczyła już pierwsze problemy z policją, a starsi od niej koledzy po fachu nie szczędzą jej ostrych i gorzkich słów.

Teraz Roxie znów ma kłopoty. Patryk Chilewicz z Vogule Poland zauważył, że jej nowa piosenka "Nie z tej ziemi" jest łudząco podobna do kawałka międzynarodowej gwiazdy. To samo dostrzegli słuchacze, komentujący utwór na YouTube. Czyżby faktycznie Dua Lipa i jej "Physical" doczekały się plagiatu?

Roxie Węgiel oskarżona

"Nie z tej ziemi" to piosenka, którą Roksana Węgiel nagrała dla serialu animowanego o tym samym tytule. Czy to faktycznie kopia wielkiego hitu? Cóż, współpracownicy młodej piosenkarki oskarżeń nie chcą komentować, zrzucają za to winę na kogoś innego...

Roxie Węgiel nie chce komentować sytuacji, ponieważ nie jest autorką piosenki. Za słowa i muzykę utworu odpowiada Piotr Nazaruk - przekazali Onetowi.

A Wy słyszycie to łudzące podobieństwo?

Przeczytaj więcej
Komentarze