Zapendowska się zapędziła?

Roxie Węgiel ostro zjechana. Mała gwiazdka będzie wściekła

30.01.2020  13:12
Roxie Węgiel ostro zjechana. Mała gwiazdka będzie wściekła
Roxie Węgiel ostro zjechana. Mała gwiazdka będzie wściekła Fot: Roxie Węgiel/Instagram

Nastoletnia gwiazdka Roksana Węgiel znów zaliczyła bardzo ostrą krytykę. Zaboli tym bardziej, że wzięła się za nią wybitna specjalistka od śpiewu, Elżbieta Zapendowska.

Roksana Węgiel to jedno z najgorętszych nazwisk wśród gwiazd pop w Polsce. Dziewczynka w styczniu skończyła 15-lat, ale ani myśli zachowywać się jak dzieci w jej wieku - uparcie dąży do dorosłości.

Ostatnio Roksana została ostro skrytykowana przez starszą koleżankę z show-biznesu, Blankę Lipińską. Pisarka dopytywała: co to dziecko ma w głowie? Teraz mała wokalistka zaliczyła kolejną, jeszcze większą krytykę.

Roxie na celowniku

Roksana nie ma lekko. Wzięła się bowiem za nią prawdziwa specjalistka od gwiazd estrady, trenerka śpiewu Elżbieta Zapendowska. Kobieta pracowała z takimi wokalistkami jak Edyta Górniak czy Dorota Rabczewska. Dla Roksany nie ma nawet jednego ciepłego słowa...

Dziewczynek tak zdolnych jak ona słyszałam na swoich warsztatach przynajmniej z dziesięć

- powiedziała ostro Zapendowska "Plejadzie". Na tym jednak nie skończyła...

Uważam, że to, że robi karierę w tak młodym wieku, zburzy jej życie. Może to i dobrze? Może show-biznes potrzebuje ofiar? Oczywiście, daj jej Bóg, żeby moje obawy się nie sprawdziły, ale czarno to widzę - dodała.

"To nie artystka"

Trenerka śpiewu uważa, że aby robić karierę, trzeba mieć "to coś", a niestety, większości polskich gwiazdek "tego" brakuje. Zapendowska nie wróży im świetlanej kariery i odmawia nazywania chwilowych celebrytek artystkami!

Trzeba mieć w sobie coś, co przykuje uwagę odbiorców i co spowoduje, że zatrzymają się oni w pół kroku, słysząc nasz głos. Bardzo śmieszy mnie, jak ładnie śpiewające polskie wokalistki mówią, że są artystkami. Nie są! One są po prostu piosenkarkami, które poprawnie wypadają na scenie. To wszystko - stwierdziła.

Uważają, że skoro mają talent, to wszystko im się należy. Bzdura! - dodała.

Przeczytaj więcej
Komentarze